• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3]

Cześć ludziska! Faktycznie aktywne forum w dzisiejszych fejsbukowych czasach to rzadka sprawa. Czytajcie, piszcie, czujcie się jak u siebie Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
Witam,

Był roślinniak, było apisto, malawi, morskie, 3 lata przerwy, a teraz wracam z nowym projektem.
Pozdrawiam,
Dominik
 
Podziękowania złożone przez:
Witam wszystkich Smile
Akwa w moim życiu jest od początku lat 90 na początku były gupiki mieczyki i takie tam Smile są ok ale jakoś zawsze do mnie mówiły duże pielegnice wiec zacząłem od skalarów. Puzniej barwniaki zebry mekki i skończyłem na niebieskołuskich ( agresorzy tak wtedy myślałem- bo zbiorniki w jakich były to to max 150l) Takie początki. Puzniej przerwa bo nie było warunków do żadnego akwa. Przyszedł czas stabilizacji i akwa musi być Smile niestety warunki na ta chwile nie pozwalają na większe niż 450l
Szkoda bo już wiem ze dla mnie za mało Smile przekonuje małżonkę do większego ale ciężka sprawa nie ma go gdzie wstawić. A jeśli już to kosztem przestrzeni w domu a to już big problem. Wiec na razie pozostaje przy tym. Moje rybki Smile oczywiście duże pielegnice amerykańskie ( motaguenis, szmaragdowe, festea, pawicę, severum i zebry( najbardziej nieznośne)
Krótko Smile o mnie
 
Podziękowania złożone przez:
Witam wszystkich użytkowników tego zacnego forum; Czytam od dawna i od dawna obnoszę się z zamiarem przedstawiania mojego baniaczka - tyko zebrać się nie mogę... Do tematu rybo-pasji powrót po latach. W baniaku biotodoma wavrini ( wtym kilka od jednego z użytkowników forum), Pterophyllum scalare "Manacapuru" (Fxx), ancistrus dolichopterus (których młode włąśnie wrzuciłem do działu sprzedam), Hemigrammus Bleheri (chyba Bleheri) i superbohater - ostani z 20 starterów Paracheirodon axelrodi. Baniak 180x62x62. Pozdrawiam...
 
Podziękowania złożone przez:
Cześć Wam i zapraszamy do prezentacji baniaków.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
Cześć

Na forum jestem od 2016 r. Choć akwarystyka jest blisko mnie od połowy znaczy się drugiej połowy lat 80? jako laik forum cenie za znamienitych macherów. Dziękuję. Wasza widza ,doświadczenie pomaga. Obecnie mam 3 zbiorniki: para Afrykę, Nową Gwineę i misz masz Ameryka Południowa
 
Podziękowania złożone przez:
Cześć.

Ze Stróży pod Łodzią pozdrawiają: Kasia i Robert - Mela, Fiona i Frampt (czteronożni przyjaciele z zimnymi nosami) oraz stadko maluchów Geophagus brachybranchus Smile
 
Podziękowania złożone przez:
I My was witamy Wink
 
Podziękowania złożone przez:
Siema swiezaki Smile
[Obrazek: baneria.jpg]
-Amphilophus istlanum
-Chiapaheros grammodes
-Herichthys carpintis
-Herichthys cyanoguttatus
-Nandopsis haitiensis 
-Parachromis friedrichsthalii
-Parachromis motaguensis
i parę innych... Big Grin
 
Podziękowania złożone przez:
Witam wszystkich, w akwariach się taplam od jakichś 10 lat zawsze w rejonach ameryki południowej jednak bez biotopowego szaleństwa Wink Forum śledzę od dłuższego czasu, a do rejestracji skłoniło mnie postawienie nowych 400L z pielęgnicami na pierwszym planie (obecnie z różnych powodów posiadam misz-masz Maroni, Skośnopręgie, Guanicara Dacrya oraz 3 szczuropodobne Paletki) a w związku z tym rodzą mi się w głowie liczne pytania do bardziej doświadczonych akwarystów.
pozdrawiam, Robert
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości