• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3]

Dzień dobry, witam wszystkie akwarystki i akwarystów oraz pozostałych
 
Podziękowania złożone przez:
Forum przeglądam od dość dawna, ale jako że nie mam przeważnie zbyt wiele do powiedzenia, to się nie rozpisuję, lecz chyba już pora aby się przywitać.
Witam więc.
Szczególnie serdecznie zaś znajomych z Apisto
 
Podziękowania złożone przez:
Siema, właśnie coś kojarzyłem tego nicka, aż tu doczytałem posta do końca Big Grin Niedawno pojawił się tu też krzychó, ale nic się nie odzywa, jak macie jakieś ryby to wrzucajcie do prezentacji Okok
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
Na chwilę obecną bez szału niestety.
Para ramirezek (co tydzień podchodząca do tarła, póki co bez rezultatów) i kilka fantomów, ale jak się ociepli zechcę kupić coś ciekawszego, tym bardziej że woda z RO pozwala.
Z pewnością jak będzie się czym pochwalić, założę wątek.
Pozdrawiam
 
Podziękowania złożone przez:
Witam, imię Darek, a wołają daroo od urodzenia. Akwarystyka ogólnie od ok. 25 lat, różna... ogólniaki, ameryka południowe, krewetkaria, 6 lat temu Tropheusy Ikola, do pierwszego wychowu, następnie powrót do roslinniaka.... ale serce zostało w Afryce, szkło 240l, teraz wracam do Tropheusów i szukam nowych pomysłów na obsadę, bo trochę czasu minęło od ostatnich pielęgnic, a wiedzy nigdy nie zaszkodzi nadmiar. Jeszcze nie buszowałem po tym forum wiec nico czasu minie nim ogarnę gdzie mogę mądrzejszych popytać o pomysły na obsadę Smile. Dziękuję za przyjęcie go grupy...
 
Podziękowania złożone przez:
Witamy Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
Witam

Jestem Marcin i ryby w domu mam praktycznie od wczesnej podstawówki Smile . Na początku głównie były to prętniki karłowate [ mam wielką słabość do tych ryb] a potem zakochałem się w apistogrammach.
Ostatnie z górą 10 lat to zabawa w akwaria morskie.
Na początku tego roku reaktywowałem jednak swoje dawne czarne wody z obsadą kakadu 1+1 [63 litry].
W planach mam zmianę litrażu i obsady na borelli + neony.
 
Podziękowania złożone przez:
Cześć Wszystkim,

Jestem Gosia, mieszkam w Gdańsku. Długo szukałam aktywnego forum i chyba w końcu znalazłam Smile. Bardzo mnie to cieszy bo mam sporo do nauki...a tu widzę jest sporo doświadczonych akwarystów.
Mam 3 akwaria:180, 54 i 30 l. Wszystkie adoptowane. Po przebojach, chorobach...restartach...uczę się...na błędach...
 
Podziękowania złożone przez:
Cześć Smile Długi czas zbierałem się do tego by zarejestrować się na waszym forum Smile
Piotrek z Poznania się kłania Smile
 
Podziękowania złożone przez:
Hej, witamy(nareszcie! Wink) w naszych pielęgnicowych progach! Smile
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości