• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3]

Witajcie akwa maniacy Smile miło mi do was dołączyć i wspólnie dzielić się pasją...
 
Podziękowania złożone przez:
Witam wszystkich.
Swoją przygodę z akwarystyką zacząłem ponad 30 lat temu z gupikami w słoiku. Po dwudziestu latach przerwy, w 2011 roku wróciłem do akwarystyki. Przez te 8 lat przewinęło się u mnie kilka zbiorników i kilkadziesiąt gatunków ryb. Obecnie szykuję się do okoni i babek. Kolejne będą cichle.
 
Podziękowania złożone przez:
Siemka Big Grin
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
Witam Wszystkich Smile

Jestem nowym "narybkiem", niedawno (miesiąc temu) ponownie założyłam akwarium. Pierwsze akwarium miałam pod koniec szkoły podstawowej i było to sporo czasu temu. Postanowiłam powrócić do akwarystyki na dobre Big Grin i poświęcić się moim ulubionym rybkom jakimi są skalary (ok 240l. akwarium w planie) i ramirezy Smile .
 
Podziękowania złożone przez:
Cześć Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
Witam wszystkich. Jakiś czas temu zafascynowały mnie pielęgnice. W tej chwili w 450l posiadam parę Cryptoheros Spilurus, Ziemiojady Guianacara Dacrya, kilka Meek i Myrnae. Pielęgnice dość "łagodne" więc żyją w zgodzie ze sobą w moim przypadku.
 
Podziękowania złożone przez:
Witam wszystkich, mam na imię Łukasz, obecnie zbiornikami zarządzają centralsy Bocourti i Argentea.
 
Podziękowania złożone przez:
Witaj, i zapraszamy do chwalenia się akwarium w prezentacjach Okok
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
Wypadało by się przywitać. 
Także witam Smile.
Nie ukrywam. Bardzo polubiłem się z pielęgniczkami. Swoją faktyczną, prawdziwą przygodę z akwarystyką bo za dzieciaka się nie liczy zacząłem chyba z rok temu.. Począwszy od ziemniaka, restart do kolejnego ziemniaka aż teraz restart do BW. Tym co mnie skłoniło do stworzenia BW było nic innego jak Pielęgniczki Inki. Chciałem im stworzyć dogodne warunki do życia. Szkoda tylko że nie są tak ładne jak te na zdjęciach w internecie. Chciałbym się dowiedzieć możliwie jak najwięcej o Inkach, ogólnie pielęgniczkach oraz o BW.
 
Podziękowania złożone przez:
Wink 
Witam wszystkich bardzo serdecznie.
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości