• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3]

#1
Witamy wszystkich nowych użytkowników! Smile
Pozdrawiam,
Adam
 
Podziękowania złożone przez:
#2
Witam wszystkich

Cieszę się że do was trafiłem dzięki innemu forum co prawda ale to jest forum którego szukałem Smile
 
Podziękowania złożone przez:
#3
Witamy na pokładzie i zapraszamy do dyskusji Smile
 
Podziękowania złożone przez:
#4
Czytam i czytam, to w końcu się przywitam:d. Mam na imię Sylwester. Po wielu latach przerwy wracam ponownie do tego przemiłego hobby. Pozdrawiam Wszystkch.
 
Podziękowania złożone przez:
#5
Witamy na pokładzie i z przyjemnością pomożemy w powrocie na łono jedynej, objawionej prawdy akwarystycznej Wink
 
Podziękowania złożone przez:
#6
I ja się przywitam. Jestem Dominik, akwarystyka pasjonuje mnie od jakichś dziesięciu lat, choć ostatnio nieco ją zaniedbałem na rzecz innych zainteresowań. Wracam jednak i niedługo postaram się wrzucić jakieś zdjęcia swojej Ameryki Południowej. Chcę też z powrotem odpalić resztę akwariów. ZobaczymySmile

Pozdrawiam!
 
Podziękowania złożone przez:
#7
Dominiku, witamy na pokładzie szybkiej łajby Cichlidae.pl Smile Czekamy na prezentację zbiornika i ryb... a następnie zbiorników Wink
 
Podziękowania złożone przez:
#8
Witam wszystkich
My name is Kenny (exofish) i want to greet everything on this forum.
Im from Belgium but live in Poznan.
For my work im breeding betta's , killifishes and shrimps.
I want to help if somebody have a problem or is searching for a product.
Time by time i will be bringing news from professional things what are used in professional company's. things that are not for sale normaly in ower hobby. I will try to let people test products here on the forum. I wish all a great time on this forum.
 
Podziękowania złożone przez:
#9
Witamy Smile
Si taajabuni,waana Adanu,mambo yalio duniani.
 
Podziękowania złożone przez:
#10
Witaj Kenny, miłego pobytu na forum Smile
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 4 gości