• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Filtr głośno chodzi

#1
Witajcie, 

Mam problem z głosnoscią filtra Eheim 2275. Buczy w sumie normalnie (jak inne moje eheimy), ale wydaje też takie dźwięki jakby plastikowa piłeczka utknęła w zaworze, takie jakby stukania. Nie jest to bardzo glosne, ale zaczęło mnie drażnić. Mam ten filtr z rok i ma tak od nowości, choć raz po wyłączeniu i podłączeniu na nowo było jakby ciszej. Coś można z tym zrobić? Wyjąć wirnik i włożyć spowrotem? Ruszać i odpowietrzać już próbowałem...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Wyjmij wirnik i spróbuj "trząść" filtrem czy czasem coś z niego nie wypadanie, u znajomego było to właśnie przyczyną takich stoków. Wypadł z środka kawałek plastiku jak by pozostałości po odlewie.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
(20-05-2020, 21:58 PM)-KUBA- napisał(a): Wyjmij wirnik i spróbuj "trząść" filtrem czy czasem coś z niego nie wypadanie, u znajomego było to właśnie przyczyną takich stoków. Wypadł z środka kawałek plastiku jak by pozostałości po odlewie.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka

Dzieki, te dzwieki dziwne wlasnie, cos tak "gluchocze", nie brzmi jak drobna czesc, ale moze.. wyglada, ze musze wyjac wirnik..
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości