Odpowiedz 
Filtr głośno chodzi
20-05-2020, 20:50 PM
Filtr głośno chodzi
Witajcie, 

Mam problem z głosnoscią filtra Eheim 2275. Buczy w sumie normalnie (jak inne moje eheimy), ale wydaje też takie dźwięki jakby plastikowa piłeczka utknęła w zaworze, takie jakby stukania. Nie jest to bardzo glosne, ale zaczęło mnie drażnić. Mam ten filtr z rok i ma tak od nowości, choć raz po wyłączeniu i podłączeniu na nowo było jakby ciszej. Coś można z tym zrobić? Wyjąć wirnik i włożyć spowrotem? Ruszać i odpowietrzać już próbowałem...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2020, 21:58 PM
Filtr głośno chodzi
Wyjmij wirnik i spróbuj "trząść" filtrem czy czasem coś z niego nie wypadanie, u znajomego było to właśnie przyczyną takich stoków. Wypadł z środka kawałek plastiku jak by pozostałości po odlewie.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
20-05-2020, 22:08 PM
RE: Filtr głośno chodzi
(20-05-2020 21:58 PM)-KUBA- napisał(a):  Wyjmij wirnik i spróbuj "trząść" filtrem czy czasem coś z niego nie wypadanie, u znajomego było to właśnie przyczyną takich stoków. Wypadł z środka kawałek plastiku jak by pozostałości po odlewie.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka

Dzieki, te dzwieki dziwne wlasnie, cos tak "gluchocze", nie brzmi jak drobna czesc, ale moze.. wyglada, ze musze wyjac wirnik..
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe