• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Co zrobić,by przeżyły

#11
No cóż witam i świecie akwarystyki Big Grin
Tak jeszcze zapytam czym zapraszasz że masz ph6.6 przy kh2
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
(15-05-2020, 22:47 PM)barttsw napisał(a): No cóż witam i świecie akwarystyki Big Grin
Tak jeszcze zapytam czym zapraszasz że masz ph6.6 przy kh2
ja mam taką kranówkę... w kostce z neocaridinami muszę dosypywać sole Smile w dużym akwa nie leje nawozów,carbo,nic.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Przy kh 2 jest ph 7.2-7.3 niestety chemi wody nie oszukasz
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Bart, pamiętaj że na Śląsku jak ktoś ma wodę z Goczałkowic to nie potrzebuje RO Big Grin

(15-05-2020, 20:58 PM)chlebbek napisał(a):
(15-05-2020, 18:28 PM)piotrK napisał(a): Ta ziemia ogrodowa to na pewno bez dodatków? Niby kiryski też są dość wrażliwe, i powinny padać jeżeli byłoby w podłożu coś nie teges, ale kto wie z pielęgniczkami. No i czy ryby kupowałaś w tym samym sklepie? Może dostawca ma kiepskiej jakości "materiał".
Hm,Pielęgnczki macmasteri kupiłam i panduro były kupowane w różnych sklepach,ale w mom mieście z tego co się orientowałam,wszyscy zaopatrują sie na jednej giełdzie... Nie wiem ile w tym prawdy
To w takim razie ja bym kupił pielęgniczki gdzie indziej, wtedy można będzie wykluczyć kiepskiej jakości ryby.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Piotrek też mieszkam w tych rejonach więc wiem jaka jest woda sam mam.gh 6 I kh 4
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
(16-05-2020, 10:07 AM)piotrK napisał(a): Bart, pamiętaj że na Śląsku jak ktoś ma wodę z Goczałkowic to nie potrzebuje RO Big Grin


(15-05-2020, 20:58 PM)chlebbek napisał(a):
(15-05-2020, 18:28 PM)piotrK napisał(a): Ta ziemia ogrodowa to na pewno bez dodatków? Niby kiryski też są dość wrażliwe, i powinny padać jeżeli byłoby w podłożu coś nie teges, ale kto wie z pielęgniczkami. No i czy ryby kupowałaś w tym samym sklepie? Może dostawca ma kiepskiej jakości "materiał".
Hm,Pielęgnczki macmasteri kupiłam i panduro były kupowane w różnych sklepach,ale w mom mieście z tego co się orientowałam,wszyscy zaopatrują sie na jednej giełdzie... Nie wiem ile w tym prawdy
To w takim razie ja bym kupił pielęgniczki gdzie indziej, wtedy można będzie wykluczyć kiepskiej jakości ryby.
Czyli pozostanie mi szukać sklepów z wysyłką,niestety wybór  u nas ubogi...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Tu na pewno są gatunki hodowlane i kilka z nich to właśnie pielęgniczki ...
https://www.olx.pl/oferta/pielegniczka-b...e88d5dbc50
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości