• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Satanoperca Leucostica - szukam

#1
Video 
Cześć.

Szukam do nowego zbiornika 7-8 sztuk Satanoperca Leucostica.

Czy ma ktoś z Was najlepiej młodzież i chciał by się podzielić - oczywiście za szeleszczące banknoty Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Oho, typowej leucostica to tu na forum chyba nikt nie ma.
Ryba moje marzenie, jak znajdziesz to się pochwal proszę.
Być może będę miał trochę jurupari na wydanie jakbyś szukał.
Uaru amphiacanthoides, Geophagus altifrons, Satanoperca leucosticta, Satanoperca mapiritensis, Biotodoma Cupido, P. scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Tych ryb nie ma na rynku od kilku dobrych lat, nie ma tez na listach u importerów zagranicznych. Ciekawa bylaby informacja kto ma te ryby albo może je załatwić. Tak naprawdę ostatnio widziałem je u sprzedawców jakieś 10 lat temu, kupowałem dla znajomego - piękne ryby szczególnie odmiana Rio Branco z dużymi i gesto usianymi plamami na pysku.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Ryby te są dostępne w glaserze, jako z niemieckiej hodowli. Odezwij się do forumowych importerów, sneipas, stafe.
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Witam,

Miałem je z 10 lat temu, kupił je ode mnie Radek Bednarczuk. Pochodziły z Gujany.
Zamawiałem je w ub. roku z Surinamu, ale nie przyjechały. Teraz jak tylko się coś ruszy w transporcie lotniczym to robię zamówienie.
Pozdrawiam
Artur
http://akwapasja.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości