Odpowiedz 
Skimmer - Jaki wybrać?
13-05-2020, 18:07 PM
Skimmer - Jaki wybrać?
Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Od jakiegoś czasu mam problem z dwoma baniakami a dokładnie z syfem pływającym na powierzchni wody.
Kiedyś używałem skimmera podłączonego do kubełka JBL ale teraz wolałbym coś  mniejszego i samodzielnego. 
Macie jakieś sprawdzone niedrogie godne polecenia???
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2020, 18:52 PM
RE: Skimmer - Jaki wybrać?
Eheim skim 350 - reszta szkoda uwagi. 
Swego czasu przerobiłem ich trochę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-05-2020, 19:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2020 19:10 PM przez tuptuś.)
Rurę ssącą z kubła wkładasz w tak ponacinaną rurkę i ustawiasz względem lustra wody. Kosztuje z 5zł za kawałek rurki z korkiem.

250tka
13-05-2020, 20:42 PM
Podczepiając się do tematu....czy poza walorami estetycznymi jest jakiś inny powód żeby się pozbywać tego kożucha ??
13-05-2020, 21:42 PM
Wymiana gazowa.

250tka
13-05-2020, 22:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2020 22:57 PM przez Klakier1984.)
To się zgadza. Piszę o sytuacji, w której kożuch nie wywołuje przyduchy. Mam dość spory ruch tafli u siebie jednak na przeciwległym krańcu akwarium jest zielona powłoka, która pistię wiąrze elegancko Wink i na szczęście innych skutków ubocznych nie widzę.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe