• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: 600l - moja Afryka

#31
Super zbiornik tak jak i ryby , dawaj częściej aktualizację
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
No mało tego światła ale foty z takiego baniaka to w każdej jakości przyjemne. Chętnie zobaczyłbym jakieś filmiki z życia tego zbiornika
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Akwarium wygląda świetnie nad- i pod wodą. Film to bardzo dobra myśl.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Jak już pisałem, to dla mnie jeden z najfajniejszych i najbardziej niebanlnych zbiornikowSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Dzięki Panowie za miłe słowa. Postaram się coś nakręcić i umieścić na forum.
Najbardziej cieszy mnie fakt,że jest praktycznie bezobsługowe. Jedynie karmię rybki i dolewam RO uzupełniając odparowaną wodę. Od początku istnienia obsady nie było ani jednej podmianki a NO3 mam ok. 10. Właśnie to chciałem osiągnąć,no i widzę że się udało.
Jedyne co bym zmienił to oświetlenie i wrócił do HQI, miałem przy innej obsadzie i nic się z tym nie równa.
Wkrótce pewnie się za to wezmę bo powoli w mojej głowie rodzi się pomysł na nową obsadę. Już tak mam,że jak rybki podrosną i zaczynają się regularne tarła to rozglądam się za czymś innym Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Na początek dwa krótkie filmiki.



 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
Super, i te pa prochy w wodzie. Tak powinno wyglądać akwarium Smile pięknie i naturalnie. 

A tą hydroponikę to są to doniczki wewnątrz akwarium na rantach powieszone i zanurzone w słupie wody czy ponad akwarium i woda pompowana?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
Dzięki. Hydroponika to tak jak pisałem na początku zwykła rynna pcv zamontowana do ściany na kątownikach tak by ok2 cm były zanurzone bezpośrednio w akwarium.
Nakręciłem kolejny filmik,jakość ni powala ,ale więcej widać na nim steatocranusy.

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
600 litrów i tylko tyle rybek, to jest przepiękne. Tak trzymaj.
Uaru amphiacanthoides, Geophagus altifrons, Satanoperca leucosticta, Satanoperca mapiritensis, Biotodoma Cupido, P. scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości