• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Oddam pielęgnice, Salvini, Rocio Octofasciata, Zebra

#1
Witajcie, 



Ze względu na to że wczoraj w nocy pękło mi akwarium oddam następujące pielęgnice:


- 1 sztuka duży dorosły samiec Cichlasoma salvini



- 2 sztuki duże dorosłe samce Rocio Octofasciata 


- Kilkanaście sztuk młodzieży Amatitlania nigrofasciata.



- 1 sztuka dorosły samiec Andinoacara rivulatus


- 2 bocje siatkowane.


Niestety nie mam ich teraz gdzie trzymać, chciałbym je oddać komuś kto ma do tego warunki. Mogę dowieźć do 50-70km do kogoś. Jestem z okolic Leżajska. Fajnie by było jakby ktoś mógł dojechać też w okolice.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Kiepski okres na jeżdżenie, można dostać 500 zł mandatu
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
(10-04-2020, 20:55 PM)alexdemo napisał(a): Kiepski okres na jeżdżenie, można dostać 500 zł mandatu
Poświęcę się.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Najszybciej i najbezpieczniej dla ryb będzie kupić nowe szkło.
Wszystkie te ryby mi się widzą, już nie mówiąc o akarze ale nie mam gdzie przyjąć.
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
(10-04-2020, 20:55 PM)alexdemo napisał(a): Kiepski okres na jeżdżenie, można dostać 500 zł mandatu

Te mandaty są bezprawne.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
(13-04-2020, 05:58 AM)darkdivinity napisał(a):
(10-04-2020, 20:55 PM)alexdemo napisał(a): Kiepski okres na jeżdżenie, można dostać 500 zł mandatu

Te mandaty są bezprawne.

Być może i tak jest, czytałem o tym. Jest tylko jedno "ale". Chcąc udowodnić swoją rację trzeba się sądzić a po co to komu.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Nie wiem czy dobrze jest ludziom uświadamiać, że policja nic nie może. Jesteśmy takim społeczeństwem, ktore wykorzysta każda lukę w prawie- zaraz się wszyscy rozlezą jaki muchy po gównie a tego nam chyba teraz nie trzeba. Każdy powinien sam wiedzieć jak należ podejść do tematu...
[Obrazek: baneria.jpg]
-Amphilophus istlanum
-Chiapaheros grammodes
-Herichthys carpintis
-Herichthys cyanoguttatus
-Nandopsis haitiensis 
-Parachromis friedrichsthalii
-Parachromis motaguensis
i parę innych... Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Niestety ale po publikacjach różnych filmików w sieci policja powinna uczyć kultury swoich pracowników, są od tego by służyć społeczeństwu... muszą to zrozumieć. Do tego nie ma wprowadzonego stanu wyjątkowego więc wszystko co robią jest lekko mówiąc nie do końca ok
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
A wszystko zakrawa o politykę bo stan wyjątkowy przesuwa wybory, czyli mamy stan wyjątkowy bez stanu wyjątkowego, jak to mawiał Bruce Lee, najlepsza taka sztuka walki bez walkiBezradny
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości