• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Płaszczka motoro

#11
Z całym szacunkiem, ale zdaj sobie sprawę z tego, że w internecie zazwyczaj każdy temat rozmija się na tysiące innych wątków. Wink Dlatego należy podchodzić z dystansem i nie obruszać się o byle off topic. Parafrazując, jak niektórym za bardzo się nudzi(vide mi, bo czekam aż barszczyk mi się ugotuje) to niektórzy zbyt poważnie i sztywno podchodzą do każdej aktywności. Wink
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Eliot wyluzuj, na prawdę czasami krytyka takich tetryków jak ja daje do myślenia i z czasem człowiek dojdzie do podobnych wniosków. Jest wiele przeciwników na forum kolorowanych rybek, hybryd itp. nie zajmuję wtedy głosu ale jak widzę rybę, która dorasta w zakresie 50-60 cm w akwarium to zwyczajnie mówię NIE. Jeżeli planujesz zbiornik dla niej o powierzchni dna małego pokoju to napisz i odczepię się.
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Płaszczka jak płaszczka, ważne żeby jadła i miała stabilne parametry wody.
Widoczne promienie to bonus wieku dziecięcego, z czasem znikną jak skóra zrobi się grubsza.
Kółka to normalny wzór uzależniony od genu rodziców. Każda płaszczka ma swój indywidualny wzór, jak linie papilarne człowieka czy paski tygrysa NIE MA DWÓCH IDENTYCZNYCH !!! Big Grin

PS
I nie płaszczka motor tylko motoro , niby szczegół ale jakoś tak lepiej wygląda Tongue
Do jakiej wielkości zbiornika ją wpuściłeś i czy to jest docelowy?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości