• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Raf Spaw uwaga

#11
Sam nie zalałbym tego zbiornika, takiego partactwa nie robiłem nawet wiercąc w szybach nakrywkowych Big Grin
Otwory ro rozwiercenia albo do szlifu. W dodatku bez komina który wzmacnia całość. To nie ma prawa stać Sad
 
Podziękowania złożone przez:
#12
Tuptus gość jest niereformowalny żeby było ciekawiej okazało się że z 6mm
Mistrz matactwa napewno
Ja po pijanemu znajomemu kleilem podobny baniak i lepiej to wywiercilem Big Grin
1000l -CA
 
Podziękowania złożone przez:
#13
Zbiornik robiła znana firma ktora się tym zajmuje, my robiliśmy szafkę na stelażu, ten zbiornik pojechał do klienta od wlasnie tego wykonawcy u nas go nie było, przeprosilismy klineta za zaistniałą sytuację oraz proponowqlismy nowy zbiornik.
 
Podziękowania złożone przez:
#14
(08-04-2021, 06:42 AM)Raf-Spaw napisał(a): Zbiornik robiła znana firma ktora się tym zajmuje, my robiliśmy szafkę na stelażu, ten zbiornik pojechał do klienta od wlasnie tego wykonawcy u nas go nie było, przeprosilismy klineta za zaistniałą sytuację oraz proponowqlismy nowy zbiornik.

I poważnie nie zainteresowaliście się, jak podwykonawca wykonał zbiornik zanim wysłaliście go do klienta? Z korespondencji wynika, że potraktowaliście klienta z buta, pozwoliliście sobie na wrzutki o jego zachowaniu niczym rozkapryszony małolat, po czym kazaliście odsyłać zbiornik do reklamacji na jego koszt. Jeśli to miały być przeprosiny to słabo wyszło, c'nie?
 
Podziękowania złożone przez:
#15
Ręce i cycki opadają. Przeczytałem temat, i wnioskuje że chyba wiercili te otwory po kilku głębszych. Niezła lipa i jeszcze to podejście do klienta na najwyższym poziomie. Dobrze że są opinie w internecie bo dzięki nim można omijać takie warsztaty.
 
Podziękowania złożone przez:
#16
(08-04-2021, 18:15 PM)zenek_8 napisał(a): Ręce i cycki opadają. Przeczytałem temat, i wnioskuje że chyba wiercili te otwory po kilku głębszych. Niezła lipa i jeszcze to podejście do klienta na najwyższym poziomie. Dobrze że są opinie w internecie bo dzięki nim można omijać takie warsztaty.

Konrad o tym gościu nie chce mi się gadać to nie jeden przypadek
1000l -CA
 
Podziękowania złożone przez:
#17
Dlatego ja po akwaria jeżdżę zawsze osobiście, odbiór jakościowy jest przed zapłatą. Większość firm w Polsce, które robią akwaria i stelaże to garażowcy i nie można im ufać
540L - SA
540L - Malawi
540L - SA 
480L - Malawi 
480L - CA 
300L - CA - Amatitlania nanolutea F2
 
Podziękowania złożone przez:
#18
Mam.2 stałych którzy przez tyle lat nigdy nic nie zepsuli i przede Wszystkim terminowość

Wysłane z mojego SM-A217F przy użyciu Tapatalka
1000l -CA
 
Podziękowania złożone przez:
#19
Barttsw mógłbyś się podzielić u kogo robisz akwaria? Chce zrobić sumpa w małopolskim żeby sobie po niego podjechać i sprawdzić czy wszystko gra.
Pozdrawiam Kacper.
 
Podziękowania złożone przez:
#20
Myciok i oceanius

Wysłane z mojego SM-A217F przy użyciu Tapatalka
1000l -CA
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości