• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Raf Spaw uwaga

#21
a wiadomo kto spartolił robotę? Znaczy się wykonawca akwarium?
540L - SA
540L - Malawi
540L - SA 
480L - Malawi 
480L - CA 
300L - CA - Amatitlania nanolutea F2
 
Podziękowania złożone przez:
#22
(10-04-2021, 14:08 PM)darianus napisał(a): a wiadomo kto spartolił robotę? Znaczy się wykonawca akwarium?

Niestety nie , ale on to nie raz tak zrobił ,osobiście takim ludziom nie ufam
1000l -CA
 
Podziękowania złożone przez:
#23
Przesyłam od nas zbiorniki, tak jak mowilem tamten zbiornik byl wykonywany  u podwykonawcy i pojechał do klienta prosto od niego nie widzieliśmy go przed wysyłkąSad. Klientowi się spieszyło więc pojechał od podwykonawcy.
Przesyłam zdjęcia obecnych zbiorników/zestawow


Załączone pliki Miniatury
   
 
Podziękowania złożone przez:
#24
(12-04-2021, 19:31 PM)Raf-Spaw napisał(a): Przesyłam od nas zbiorniki, tak jak mowilem tamten zbiornik byl wykonywany  u podwykonawcy i pojechał do klienta prosto od niego nie widzieliśmy go przed wysyłkąSad. Klientowi się spieszyło więc pojechał od podwykonawcy.
Przesyłam zdjęcia obecnych zbiorników/zestawow

Często korzystam z usług podwykonawców. I wiesz co? W każdym przypadku najważniejszy jest Klient (bo jak sam widzisz, w obecnych czasach o "syfiasty PR" nie trudno). Więc zamiast zamknąć ryj i pocisnąć podwykonawcę robisz jakieś dramy z Klientem. I co? I chłopak w nie ciemię bity, napisał gdzie trzeba i hop - mamy dramę. Za ile? Za plus minus pińcet.  To dopiero reklama! Następnym razem radzę spokojne przeanalizowanie sytuacji, powstrzymanie języka. Pijesz? Nie pisz z Klientem Wink
 
Podziękowania złożone przez:
#25
(12-04-2021, 22:47 PM)thaz napisał(a):
(12-04-2021, 19:31 PM)Raf-Spaw napisał(a): Przesyłam od nas zbiorniki, tak jak mowilem tamten zbiornik byl wykonywany  u podwykonawcy i pojechał do klienta prosto od niego nie widzieliśmy go przed wysyłkąSad. Klientowi się spieszyło więc pojechał od podwykonawcy.
Przesyłam zdjęcia obecnych zbiorników/zestawow

Często korzystam z usług podwykonawców. I wiesz co? W każdym przypadku najważniejszy jest Klient (bo jak sam widzisz, w obecnych czasach o "syfiasty PR" nie trudno). Więc zamiast zamknąć ryj i pocisnąć podwykonawcę robisz jakieś dramy z Klientem. I co? I chłopak w nie ciemię bity, napisał gdzie trzeba i hop - mamy dramę. Za ile? Za plus minus pińcet.  To dopiero reklama! Następnym razem radzę spokojne przeanalizowanie sytuacji, powstrzymanie języka. Pijesz? Nie pisz z Klientem Wink

Sluchaj nie mow ze piję  bo nie pije w ogóle. Cwicze mma , za to ty pewnie walisz dziennie denaturat.nie znasz mnie i nie obrażaj mnie
 
Podziękowania złożone przez:
#26
Widzę, że dyskusja przechodzi na coraz wyższy poziom. Z tego względu zamykam temat. Proponuję zainteresowanym stronom ustalić sprawę między sobą.

Team Cichlidae.pl nie odpowiada za wypowiedzi użytkowników jak również za transakcje zawarte pomiędzy użytkownikami forum.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości