• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Nexus - opinie

#1
Witam,
czy ktoś może kupował akwarium u sprzedawcy o nazwie Nexus? Firma zlokalizowana jest w Rudzie Śląskiej. Jakie macie spostrzeżenia jeżeli chodzi o jakość wykonania zbiorników?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
To podobno Pan Karol, do niedawna jego firmą była Aquarium Fish Katowice. Sam kleiłem u nich dwa akwaria i złego słowa nie powiem ale kontakt i terminowość zdecydowanie do poprawy. Ogólnie opinie mieli kiepską, pewnie stąd zmiana nazwy firmy Wink
1200 litrów SA- G. abalios, P. altum
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
(27-03-2020, 22:26 PM)Eliot napisał(a): Witam,
czy ktoś może kupował akwarium u sprzedawcy o nazwie Nexus? Firma zlokalizowana jest w Rudzie Śląskiej. Jakie macie spostrzeżenia jeżeli chodzi o jakość wykonania zbiorników?

Tak to akwarium fiat ogólnie terminowość no cóż duzoooooo do poprawy na samej wycenie gość mnie zabił 2 miesiącami o jakości się nie wypowiem cena też mnie nie urzekła
W pobliżu masz Mycioka akwaria robi naprawdę mega poślizg to 2-3dni Ale jak się tego przypilnuje to nie ma żadnego
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Dlaczego pytam się.... na jego fb jest sporo dobrych opinii co mnie skusiło, nie powiem cena tez. Akwarium sklejone tragicznie. Krzywo wycięte szyby. Ścianki boczne wykonane chyba z jakiś odpadków ponieważ widać ze dół szyby jest węższy od góry, klej na dole jest dany o grubości ok 2 mm więcej niż na dole. Szyba przednia wystaje ok 1 mm w stosunku do bocznej szyby. Tak jakby boczna szyba była za bardzo wciśnięta do wnętrza akwarium. Oprócz tego z jednej strony zbiornik przyjechał wybity... wzmocnienia powyszczerbiane- odpadki szkła? To tak jest jak człowiek chce mieć już na teraz akwarium a nie poczekał 4 tygodni i nie kupił w sprawdzonej firmie. Akwarium stoi już jakiś czas. Co miałem zrobić, odesłać? W pewnym momencie odsyłanie kosztowałoby więcej niż samo szkło.... Nie wspomnę o kontakcie, który był tragiczny.... Gdyby nie moja inicjatywa bym się nie dowiedział o wysyłce akwarium.... Szafka, która była u tego człowieka kupiona wykonana jest z jakiś odpadów. Powyszczerbiana ścianka tylna. Przednie panele szafki z żółtymi krawędziami, po kleju? Myśle, że kiepska opinia mogła bardziej wynikać z jakości materiału oraz staranności wykonania, której raczej brakuje niż z terminowości realizacji zamówienia. No ale cóż, człowiek uczy się na błędach.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Pierwszy raz z tym człowiekiem miałem kontakt 4 lata temu i niestety był to negatywny kontakt jak zapytałem o gwarancję podniósł mi cenę jak zapytałem o szlif i trapez kolejny raz podniósł cenę niestety ja nie mam do niego zaufania
Myciok mi zbiorniki robi 2-3 tyg jak przycisnąć zrobi szybciej jak trzeba
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
(28-03-2020, 07:46 AM)barttsw napisał(a): Pierwszy raz z tym człowiekiem miałem kontakt 4 lata temu i niestety był to negatywny kontakt jak zapytałem o gwarancję podniósł mi cenę jak zapytałem o szlif i trapez kolejny raz podniósł cenę niestety ja nie mam do niego zaufania
Myciok mi zbiorniki robi 2-3 tyg jak przycisnąć zrobi szybciej jak trzeba
Czy ów Myciok ma jakąś stronę, czy profil na FB? JAk długą daje gwarancję na szkło? Czy robi też zabudowane stelaże? Skąd on jest?
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Bernard ma stronę Myciok.pl
Gwarancja to 3 lata stelaże nie wiem bo ja mam gościa który mi to od lat robi
A z kad jest to z mikołowa
Potrzeba to porobie zdjęcia jak on to robi
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
W sumie fajny kontakt, kleją również akwaria u klientów na miejscu co bardzo może się przydać. Oklasky
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Chłopaki ja z nimi większych problemów nie miałem opóźnienia praktycznie niema fajny kontakt wykonanie nie mam do czego się doczepić
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
(28-03-2020, 07:39 AM)Eliot napisał(a): Dlaczego pytam się.... na jego fb jest sporo dobrych opinii co mnie skusiło, nie powiem cena tez. Akwarium sklejone tragicznie. Krzywo wycięte szyby. Ścianki boczne wykonane chyba z jakiś odpadków ponieważ widać ze dół  szyby jest węższy od góry, klej na dole jest dany o grubości ok 2 mm więcej  niż na dole. Szyba przednia wystaje ok 1 mm w stosunku do bocznej szyby. Tak jakby boczna szyba była za bardzo wciśnięta do wnętrza akwarium.
Kurde jakbym czytał opis własnych doświadzczeń Big Grin
W dodatku komin nie oklejony czarnym szkłem a tylna szyba nie oklejona folią, później ktoś tak coś doklejał, coś oklejał itd...itd...
Przemek robił dokładniej, terminowość podobna ale Przemuś zaczął się cenić...chyba od sławy po***ało się w główce.
Ale kolega ma akwa 120x60x70 z szafką i pokrywą LED i muszę przyznać że wygląda znacznie lepiej. Czyżby sklejenie 2000L przerosło możliwości firmy?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości