• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Sprzedawcy na olx

#1
Znalazłem dwóch sprzedawców na olx z dosyć dużym wyborem rybek. Ktoś może coś od nich brał lub zna ich osobiście i może powiedzieć parę słów.
https://www.olx.pl/oferty/?search%5Buser...=528661014
https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/DgTKJ/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
To chyba słynna ribka, w obydwu przypadkach Big Grin.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Też swego czasu próbowałem kupić coś u..... Mam wrażenie jednego z nich. Bo wygląda mi to na klony jednego sprzedawcy. Do kupna nie doszło bo dzień przed umówionym odbiorem w Wawie dostałem SMS że jednak rybki sa niedostępne.... a przez 2 tygodnie uzgadniania ciągle były.
Na szczęście nie płaciłem zaliczki bo miały być bez dowozu do domu.

520 l  - CA - P. panamensis + A. nanolutea + X. helleri Rio Jalapa
Fishhotel :
144 l - WA -A. thomasi F1
144 l - WA - P. kribensis "Lokunje" F1
144 l - CA - T. socolofi + P. salvatoris
96 l - WA - zbieranina
54 l - WA - N. transvestitus
+ Miejsce na coś nowego
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Odradzam takich sprzedawców.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Nikt kto ma głowę na karku chyba nie wierzy, że tacy handlarze mają wszystkie te ryby na stanie Big Grin. Jak się zbierze wystarczająco dużo zamówień to biorą worek z gatunkiem X na giełdzie i rozwożą go po Polsce Wink.

Jedyny minus to to, że spamują OLX ogłoszeniami-widmo.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Ribka jest spalona to co chwilę zakładają nowe konta j próbują znaleźć i znajdują naiwniakow
Niestety okrutna Ale prawda
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
(25-03-2020, 23:09 PM)barttsw napisał(a): Ribka jest spalona to co chwilę zakładają nowe konta j próbują znaleźć i znajdują naiwniakow
Niestety okrutna Ale prawda

Czym się wsławili?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
To jest Ribka, wystawiają się też jako Hobby i Paweł. Zakładają osobne konta do każdego miasta. Nie wiem czy udało się komuś coś kupić od nich. Telefonu nie odbierają, a na zapytania w wiadomościach odpowiadają dziwnie, zero szczegółów, dużo niejasności. Chciałam ich sprawdzić i raz probowalam umówić się na odbiór osobisty we Wrocławiu, twierdzili że są tam raz w miesiącu. Szukałam jakiś czas Hypselecara temporalis, nigdzie nie mogłam ich zdobyć. A tu proszę Ribka je ma. Wszystko niby ok, do momentu potwierdzenia odbioru dwa dni przed. Wysyłam wiadomość z zapytaniem czy aktualne, o której godz itd. Zero kontaktu i odpowiedzi do dzisiaj. Za drugim razem zapytałam o wysyłkę tych samych ryb, szybko dostałam odpowiedź z nr konta i kwotą jaką mam przesłać. Dałam sobie z nimi spokój. Jak dla mnie, nie wzbudzają zaufania, typowi handlarze.
Tutaj na forum jest full fajowych ryb od konkretnych ludzi...a temporalisow do dzisiaj nie udało mi się nigdzie dostać:-)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
(26-03-2020, 01:23 AM)Xiao Lohan napisał(a):
(25-03-2020, 23:09 PM)barttsw napisał(a): Ribka jest spalona to co chwilę zakładają nowe konta j próbują znaleźć i znajdują naiwniakow
Niestety okrutna Ale prawda

Czym się wsławili?

Tym że oszukują ludzi to tak na szybko
Zworza że co oni to nie mają A potem dostajesz co innego znajomy tak zamówił eliota A dostał teczanki Wernera Rotfl
Mi do dziś nie zwrócili zaliczki
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Pojawił się nowy sprzedawca na olx, nazywa się zwierzaki, w tej chwili prowadzę z nim korespondencję, gramatyka i sposób pisania wskazuję na to że mam doczynienia z Pawłem lub ribka. Pewne wątpliwości mam również do konta Gbakwarystyka ale to nic pewnego.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości