• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Sprzedawcy na olx

(22-11-2022, 17:58 PM)robert_gorajski napisał(a): Sprzedawca na OLX - Tomek, wszystkie ogłoszenia poprzedza "TABU"

https://www.olx.pl/d/oferty/uzytkownik/D20d/
Możecie coś powiedzieć na temat tego sprzedawcy?
Przeszukałem forum pod względem "TABU" ale nic nie znalazłem.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(22-11-2022, 21:14 PM)rafik napisał(a): Możecie coś powiedzieć na temat tego sprzedawcy?
Gdyby coś było, to raczej w tym wątku Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(22-11-2022, 17:58 PM)robert_gorajski napisał(a): Sprzedawca na OLX - Tomek, wszystkie ogłoszenia poprzedza "TABU"

https://www.olx.pl/d/oferty/uzytkownik/D20d/

Możecie coś powiedzieć na temat tego sprzedawcy?
Przeszukałem forum pod względem "TABU" ale nic nie znalazłem.
Witam,Tak się składa że Tomka znam osobiście i siedzi w akwarystyce kupę lat, lubi się w dużych rybach i pajakach, polecam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Poznałem Tomka w Warszawie na WDA
Wydaję mi się że o jego ogłoszenie chodzi.
Ma sporą wiedzę, oferuje ciekawe ryby ale raczej monster fish.
Transakcji jednak żadnych nie robiłem - za małe mam akwarium.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Sorry coś wyżej namieszałem. Znam Tomka osobiście lubi się w dużych rybach i pajakach, Tak że polecam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Kolcobrzuch. Pewne źródło? Sprzedaje na allegro, olx, ma stronę www i profil na FB. Na wiadomości PW odpisuje.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Kolcobrzuch to sklep w Wejherowie. Byłem tam, mają trochę akwariów i tam kupiłem kiedyś fajne gurami syjamskie. Poza tym handlują wszystkim co dla zwierząt. Cieżko o parking bo w centrum.
Mam dobrą opinię o nich jako o sklepie ale ostatnio coś mnie zaniepokoiło. Chyba robią coś na wzór "rybki" i wstawiają mnóstwo ogłoszeń ryb których rzeczywiście nie mają, ogłoszenia są na różne miasta, te same zdjęcia z internetu itp.
Niby gdzieś jeżdżą z rybami (typu handel obwoźny) ale w sumie nie wiem czy gdzieś się można z nimi umówić.
Zalecam dokładną weryfikację ogłoszenia, poproś może o faktyczne zdjęcia ryb na potwierdzenie ze je mają itp.
Uaru amphiacanthoides, Geophagus altifrons, Satanoperca leucosticta, Satanoperca mapiritensis, Biotodoma Cupido, P. scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(04-01-2023, 14:35 PM)Sloma napisał(a): wstawiają mnóstwo ogłoszeń ryb których rzeczywiście nie mają

Właśnie to mnie zastanowiło. Na allegro mają oferty na które trzeba trochę poczekać, więc tak jakby brali co jakiś czas z hurtowni. Napisałem im na FB listę ryb, które mnie interesują. Odpisali które mają a które nie... przemyślę temat, może ktoś się tu jeszcze wypowie Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
A może tylko się ktoś podszywa pod sklep z Wejherowa?
660L - CA
525L - SA
375L - CA
240L - AUS
200L - CA
185L - CA
77L - TAN
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Ten sam mechanizm co Ribka i inne podobne. Obecnie zbierają bazę klientów, by za niedługo zacząć oszukiwać. Niestety, jako jedyni mają transvestitusy, których poszukuję...
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości