• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Sprzedawcy na olx

(07-10-2020, 19:16 PM)HOLSON napisał(a): https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-lub-z...GLl54.html

Jak się okazuje - nie taki wilk straszny Smile
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Znalezione na Facebooku, jak dobrze policzyłem około 18 sztuk jak mnie oczy nie mylą Heros severus. [Obrazek: 9f053420baa61e148add65ccab967fb8.jpg]

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Heros efasciatus Tongue
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Czemu ma służyć ten wątek? Wysmiewaniu się z drugich? Ci ludzie nawet nie przeczytają tego wątku, więc?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(21-10-2020, 13:30 PM)Marcepan napisał(a): Czemu ma służyć ten wątek? Wysmiewaniu się z drugich? Ci ludzie nawet nie przeczytają tego wątku, więc?
Jak w temacie.
Można sprzedawcę olx:
-polecić
-nie polecić
-wyśmiać
-obgadać
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Można też podrzucić mu linka do forum, może poczyta i się ogarnie.
Ogłoszenie dla tych którzy chcą się pośmiać.

Kasztany. Najładniejsze okazy
https://www.olx.pl/oferta/kasztany-najla...GVcwA.html
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Z tym wątkiem jest chyba podobnie jak z forum użytkowników audi na które kiedyś się zapisałem. 90% postów było tam o kiepskich warsztatach i jeszcze bardziej kiepskich audiSmile po przeczytaniu kilku wątków o moim modelu miałem odruch wystawienia go od razu do sprzedania. Na szczęście pomyślałem sobie, że piszą tam głównie ludzie, którzy mają problemy że swoimi autami. Nikt komu auto dobrze działa nie wchodzi na neta i nie chwali się, że ma fajne auto.
Tu czepiliśmy się sklepu Ribka..... owszem ilość jego ogłoszeń jest denerwująca, ale ilu z was tak naprawdę skorzystało z jego oferty ? Ilu nabiał w butelkę A ilu kupiło tam rybki i są zadowoleni ? Takie opinie były by najlepsze.

520 l  - CA - P. panamensis + A. nanolutea + X. helleri Rio Jalapa
Fishhotel :
144 l - WA -A. thomasi F1
144 l - WA - P. kribensis "Lokunje" F1
144 l - CA - T. socolofi + P. salvatoris
96 l - WA - zbieranina
54 l - WA - N. transvestitus
+ Miejsce na coś nowego
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(21-10-2020, 17:41 PM)Goran napisał(a): Z tym wątkiem jest chyba podobnie jak z forum użytkowników audi na które kiedyś się zapisałem. 90% postów było tam o kiepskich warsztatach i jeszcze bardziej kiepskich audiSmile po przeczytaniu kilku wątków o moim modelu miałem odruch wystawienia go od razu do sprzedania. Na szczęście pomyślałem sobie, że piszą tam głównie ludzie, którzy mają problemy że swoimi autami. Nikt komu auto dobrze działa nie wchodzi na neta i nie chwali się, że ma fajne auto.
Tu czepiliśmy się sklepu Ribka..... owszem ilość jego ogłoszeń jest denerwująca, ale ilu z was tak naprawdę skorzystało z jego oferty ? Ilu nabiał w butelkę A ilu kupiło tam rybki i są zadowoleni ? Takie opinie były by najlepsze.

Mi ten kolo leci 800 zł + odsetki za 3 lata i nie jestem jedyny Ale już niedługo ta jego pseudofirma będzie istnieć
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(21-10-2020, 17:46 PM)barttsw napisał(a):
(21-10-2020, 17:41 PM)Goran napisał(a): Z tym wątkiem jest chyba podobnie jak z forum użytkowników audi na które kiedyś się zapisałem. 90% postów było tam o kiepskich warsztatach i jeszcze bardziej kiepskich audiSmile po przeczytaniu kilku wątków o moim modelu miałem odruch wystawienia go od razu do sprzedania. Na szczęście pomyślałem sobie, że piszą tam głównie ludzie, którzy mają problemy że swoimi autami. Nikt komu auto dobrze działa nie wchodzi na neta i nie chwali się, że ma fajne auto.
Tu czepiliśmy się sklepu Ribka..... owszem ilość jego ogłoszeń jest denerwująca, ale ilu z was tak naprawdę skorzystało z jego oferty ? Ilu nabiał w butelkę A ilu kupiło tam rybki i są zadowoleni ? Takie opinie były by najlepsze.

Mi ten kolo leci 800 zł + odsetki za 3 lata i nie jestem jedyny Ale już niedługo ta jego pseudofirma będzie istnieć

I takiej informacji mi było potrzeba. Kupiłeś a nie przesłał Ci ryb?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
1
(21-10-2020, 19:10 PM)Marcepan napisał(a):
(21-10-2020, 17:46 PM)barttsw napisał(a):
(21-10-2020, 17:41 PM)Goran napisał(a): Z tym wątkiem jest chyba podobnie jak z forum użytkowników audi na które kiedyś się zapisałem. 90% postów było tam o kiepskich warsztatach i jeszcze bardziej kiepskich audiSmile po przeczytaniu kilku wątków o moim modelu miałem odruch wystawienia go od razu do sprzedania. Na szczęście pomyślałem sobie, że piszą tam głównie ludzie, którzy mają problemy że swoimi autami. Nikt komu auto dobrze działa nie wchodzi na neta i nie chwali się, że ma fajne auto.
Tu czepiliśmy się sklepu Ribka..... owszem ilość jego ogłoszeń jest denerwująca, ale ilu z was tak naprawdę skorzystało z jego oferty ? Ilu nabiał w butelkę A ilu kupiło tam rybki i są zadowoleni ? Takie opinie były by najlepsze.

Mi ten kolo leci 800 zł + odsetki za 3 lata i nie jestem jedyny Ale już niedługo ta jego pseudofirma będzie istnieć

I takiej informacji mi było potrzeba. Kupiłeś a nie przesłał Ci ryb?

Żądał przedpłaty przelałem kasę, ryb nie ujrzałem do dziś co lepsze unikanie kontaktu , po namierzeniu gościa wciskanie kitu że ryby zostały przeze mnie odebrane ?
Tak mnie to doprowadziło to k...... poszedłem do prawnika resztę sobie dopowiedz

Ps. Zgłoszenia do po za nic nie dały , zresztą ile też jej nie za bierność
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości