• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Sprzedawcy na olx

Całkiem spoko wyposażony, aczkolwiek bywa tak, że ogłoszenie wisi, a towar się wyprzedał. Ryby w dosyć sensownej kondycji, rośliny też. Ceny raczej przeciętne, bądź ciut powyżej, ale może mi się wydaje, że powyżej, bo większość karmy, sprzętu kupuję w internecie, a nie stacjonarnie.
[-] Post mimo12 otrzymał 2 Lubię to od:
  • piotrK, robert_gorajski
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez: robert_gorajski , robert_gorajski
(02-02-2024, 15:26 PM)mimo12 napisał(a): Całkiem spoko wyposażony, aczkolwiek bywa tak, że ogłoszenie wisi, a towar się wyprzedał. Ryby w dosyć sensownej kondycji, rośliny też. Ceny raczej przeciętne, bądź ciut powyżej, ale może mi się wydaje, że powyżej, bo większość karmy, sprzętu kupuję w internecie, a nie stacjonarnie.

Dzięki serdeczne - właśnie kwestia ryb mnie interesuje, reszta tak jak powiedziałeś - Internet.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Potwierdzam słowa @mimo12 , duży sklep zoologiczny ze sporym działem akwarystycznym jak na polskie warunki, ale na olx trzeba pytać. Pojechałem tam po świeciki, na olx była cena niższa, w sklepie wyższa. Ryby i tak wziąłem bo mi wtedy na nich zależało, żadna nie padła, w ładnej kondycji.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
[-] Post piotrK otrzymał 1 polubień od:
  • robert_gorajski
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez: robert_gorajski , robert_gorajski
(02-02-2024, 14:34 PM)robert_gorajski napisał(a): Czy jesteście w stanie coś powiedzieć o sklepie na OLX MASSON - Nazwa firmy: Masson Sp. J Ewa Bielska, Marcin Bielski są z Chorzowa.

Mam od nich Duplicareusy i wszystko w najlepszym porządku. Wszystkie zbiorniki zawsze mają zadbane i widać że ryby się tam dobrze czują.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Mam pytanie. Jak kształtują się Wasze opinie o sklepie Kolcobrzuch z biegiem czasu?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
https://m.olx.pl/d/oferta/ziemiojady-sat...ewActive=1
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Skąd taka deformacja pysków?

Wysłane z mojego moto g(60) przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Mapirki nie są często rozmnażane ale przypuszczam, że to chów wsobny.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości