• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Kostaryka 2020 - 4 gringo i ubaw po pachy

#17
Ja to nie wiem co napisać w sumie. Miałem pisać tego posta, ale jako stary geriatryk nie udało się. Nic nie pamiętam, jakaś kurwa zaćma czy cuś.

Chciałbym jedynie nadmienić, że nikt, ale to nikt mnie nie informował, że będzie to wyprawa sensu stricte alkoholowa. Ja jechałem se rybki oglądnąć, opalać się kurwa, odpoczywać, a nie zamiast kurwa wody wlewać w siebie hektolitry piwa, whiskey i wódki. Chociaż nie powiem, a może jednak tak, że po paru dniach miałem na to wyłożoneHaha, a teraz.... to już w ogóle (nie ma emotki na forum, która pokazywałaby jak bardzo mam wywalone - admin - uzupełnijRotfl)

Łojciec poprawny językowo, ale jedynie w Polsce - okazał się być świetnym kucharzem - czapka z głowyOkok. Na śniadanko jajecznica na cebulce, świeże pieczywo, ogórki i pomidory i nawet kawa była, i sok. 

Jeden raz kupili nawet parówki, ale Silip powiedział, że nie będzie jadł. Łojciec zjadł prawie wszystkie. Więcej parówek nie było. Dopiero w Polsce - BerlinkiMniam

Nie mniej jednak Rio Uatsi było jedną z spokojniejszych rzek w jakich oglądaliśmy ryby i biotop generalnie w jakim żyją.

   

   

   
[b]1300 l - SA

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Kostaryka - 4 gringo i ubaw po pachy - przez filas - 21-03-2020, 15:08 PM
RE: Kostaryka - 4 gringo i ubaw po pachy - przez sbc - 21-03-2020, 15:34 PM
RE: Kostaryka - 4 gringo i ubaw po pachy - przez piotrK - 21-03-2020, 16:21 PM
RE: Kostaryka - 4 gringo i ubaw po pachy - przez tatakuby - 21-03-2020, 21:16 PM
RE: Kostaryka - 4 gringo i ubaw po pachy - przez Ruki - 22-03-2020, 01:42 AM
RE: Kostaryka - 4 gringo i ubaw po pachy - przez filas - 22-03-2020, 17:32 PM
RE: Kostaryka - 4 gringo i ubaw po pachy - przez piotrK - 22-03-2020, 17:37 PM
RE: Kostaryka - 4 gringo i ubaw po pachy - przez filas - 23-03-2020, 20:30 PM
RE: Kostaryka - 4 gringo i ubaw po pachy - przez piotrK - 24-03-2020, 11:38 AM
RE: Kostaryka 2020 - 4 gringo i ubaw po pachy - przez mady haze - 25-03-2020, 19:44 PM

Skocz do:


Browsing: 1 gości