• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Co to z acara?

#1
Zagadka, właściciel mówi że prawdopodobnie jest to panamska, Andinoacara coeruleopunctatus.
PiotrK, kiedyś je miałeś czy rzeczywiście to są one?


   
   
   
   
   
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Pielęgnica Inków.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Dzięki:-)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Pielegnica Inków ? Znaczy się Tachuantinsouya ? Nie wiem, która to Andinoacara, ale wiem że na 100% to nie jest Tachuantinsouya.
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
To nie jest żadna Tahuantinsuyoa macantzatza
Jest to po tych zdjęciach andinoacara biseriatus
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Wszystkie Andinoacara z tej grupy (coeruleopunctatus, biseriatus, pulcher....) są do siebie dość podobne, a przy tak starym osobniku/osobnikach tym bardziej trudno o pewną identyfikację. Dlatego ja nie podam pewnego określenia. Jeżeli już to pisałbym że to Andinoacara cf. pulcher. Bez lokalizacji możemy jedyne gdybać.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Hmm, pływają już u mnie..czy są stare to nie wiem, podobno mają kilka miesięcy ale są za duże żeby byla to prawda. Większa ma 13cm, mniejsza 12. Poczekam aż się oswoją i pokażą kolory, zrobię im wtedy lepsze zdjęcia bo te wyżej nie oddają prawdziwych kolorów. Myślałam że to panamskie i się napaliłam, ale i tak mi się podobają.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
wrzuc jakies aktualne zdjecia.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości