• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: CA 1000l

#31
(11-03-2020, 23:11 PM)Sloma napisał(a): Ze żwirkiem wygląda o niebo lepiej. Teraz to byś zgarnął 100% punktów w konkursie.

Dziękuję Ale niestety poczta Polską dała dupyZly
A jeszcze lepiej okazało się że rocio nie będzie i będą miodówki
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
W zbiorniku nic się nie dzieje wodą się miesza więc trochę spamu z hydroponiki [Obrazek: 1296f884210e5445ef69078d868ed033.jpg][Obrazek: 74a2f65c82f793ef842a711934b1a6b2.jpg][Obrazek: 74a0a52fd8215029d64dd722d9f1b0fb.jpg]

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Piękności. Rośliny szaleją ale mają do czego, trochę tam watów jestSmile
Ja u siebie założyłem listwę i trzy reflektory z żarówkami typowymi do uprawy roślin, światło niebieskie i czerwone tylko i odbite od białej ściany nieźle daje po oczach.
Rośliny masz w koszykach i zawieszone czy na czymś stoją?
Aż zatęskniłem za moim szklanym korytkiem
Uaru amphiacanthoides, Geophagus altifrons, Satanoperca leucosticta, Satanoperca mapiritensis, Biotodoma Cupido, P. scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
(18-03-2020, 15:03 PM)Sloma napisał(a): Piękności. Rośliny szaleją ale mają do czego, trochę tam watów jestSmile
Ja u siebie założyłem listwę i trzy reflektory z żarówkami typowymi do uprawy roślin, światło niebieskie i czerwone tylko i odbite od białej ściany nieźle daje po oczach.
Rośliny masz w koszykach i zawieszone czy na czymś stoją?
Aż zatęskniłem za moim szklanym korytkiem

Dziękuję za miłe słowaSmile
Co do światła niema tego aż tak wiele to tylko 40w 4x10w naświetlacze
Co do samej budowy hydroponiki przerabialem chyba wszystkie opcje i ta mi pasuje najbardziej
To jest doniczka na krawedzi są poprzeczki 2cm wszystko że szkła i na tym są doniczki do oczek wodnych aby korzenie miały jak gdzie rosnąć
W doniczkach Keramzyt 4-6mm
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Dopiero teraz mogę normalnie odpisać. Kozak zbiornik, i świetny pierwszy pomysł na obsadę. Czy uległ zmianie? Jeżeli masz tylko możliwość to trzymaj się go, ew. dodaj jakieś większe molinezje dla urozmaicenia.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
(18-03-2020, 16:42 PM)piotrK napisał(a): Dopiero teraz mogę normalnie odpisać. Kozak zbiornik, i świetny pierwszy pomysł na obsadę. Czy uległ zmianie? Jeżeli masz tylko możliwość to trzymaj się go, ew. dodaj jakieś większe molinezje dla urozmaicenia.

Piotrek czekałem właśnie na twoją opinię i dziękuję za ciepłe słowa to częściowo po twoich radach zbiornik wygląda tak jak wygląda nie bałem się nawalić kamieni i żwiru HahaRotfl utwierdzalem się w przekonaniu że dobrze zrobiłem to co pokazywaliscie z wyprawy i dno właśnie tak wygląda już się na podobne dno natknąłem się na filmach z mexyku Smile
Niestety obsadę musiałem.dostosowac o ile będę mógł podjechać do tego co jest dostępne i rocio niestety nie mam osiągalne w pobliżu Ale natomiast mam ładne miodowki widziałem rodziców
Tak to meeki będą f1 I spirulisy zostają
Mam nadzieję że miodowki dadzą sobie radę
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
W 1000L powinny sobie poradzić, a i tak zawsze to jakieś nowe doświadczenie do opisana na forum. Czekam na rozwój akcji Wink
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
(19-03-2020, 11:56 AM)piotrK napisał(a): W 1000L powinny sobie poradzić, a i tak zawsze to jakieś nowe doświadczenie do opisana na forum. Czekam na rozwój akcji Wink
Trzymaj kciuki w sobotę jadę jak nic się nie wywali Smile Boisie
w sumie kolega u siebie trzymał w 180x40x60 T.meeki + R.octofasciata(WF)+H.Multispinosa od którego miałem F1 więc może się udać a co lepsze potem dołożył jeszcze H.nicaraguensisRotflRotflRotfl
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
Witam dziś sytuacja wygląda tak jak chciałem udało się pojechać i kupić to co chciałem
Później dodam zdjęcie narazie zestesowane w krzakach

Cryptoheros spirulis
Herotilapia multispinosa
Thorichthys meeki F1 rio candelaria
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
Czy nie za dużo tych patyków? Ale akwarium ładne. 
Jeszcze, żeby autor dawał kropki i przecinki, by się lepiej czytało ;-)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości