• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: CA 1000l

#71
(21-04-2020, 20:21 PM)filas napisał(a): Filtracja filtracją, ale jak byś wrzucił kilka sporych garści liści i małych gałązek to na pewno znajdą się miejsca w akwarium w których to wszystko osiądzie i stworzy taki "syfek" Smile

Piękne akwarium, brawo, no i ryby tez zajebis....

Filip nie mówię że w całym baniaku nie ma syfku bo jest pod korzeniami jest to sporo , jak ostatnio robiłem rearanzacje to syfku tyle że nic nie widziałem HahaHaha
Ale i tak planuje wrzucić trochę liści mocno wymoczonych.a
Natomiast co do ryb plany były inne Ale życie zweryfikowalo I cały czas mam dylemat czy dokładać rocioHahaBezradny
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#72
Piękne spilurusy, ciekawe kiedy meeki się wytrą. Co do syfku to chyba czasu trzeba, przecież w tym brodziku chyba jeszcze nikt nóg nie moczył? Tongue
Nie myślisz, że jak dodasz Rocio, to będzie już trochę dużo ryb?
Jumpeveryone
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#73
(21-04-2020, 22:08 PM)Zimna Zośka napisał(a): Piękne spilurusy, ciekawe kiedy meeki się wytrą. Co do syfku to chyba czasu trzeba, przecież w tym brodziku chyba jeszcze nikt nóg nie moczył?
Nie myślisz, że jak dodasz Rocio, to będzie już trochę dużo ryb?

Też mam obawy że po pierwsze będzie za dużo ryb dwa że miodówki nie dadzą sobie rady
A co do Meek też nie mogę się doczekać A są coraz ładniejsze

1 skromna fotka meeki[Obrazek: add11b889dc1f90560d1324aa2e8b6e2.jpg]
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#74
(21-04-2020, 20:07 PM)barttsw napisał(a): Dzięki za miłe słowa,  co do kamieni nie miałem obawy obawy miałem przed żwirem i pielegnicami ale tu mnie Piotr  przekonał dodatkowo zdjęcia z wyprawy mnie przekonały w 100% że tak wygląda dno w naturze i jeszcze jak Piotr wspomniał wyżej syfku brakuje Smile
Pisząc obawy miałem na myśli lęk przed naciskiem jaki taki ciężar wywiera na dno co może spowodować jago pęknięcie. Mam różne lęki w swojej głowie,czasem bezpodstawne. No ale cóż wszyscy wiemy jaką moc ma wyobraźnia Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#75
(22-04-2020, 19:51 PM)Mario 81 napisał(a):
(21-04-2020, 20:07 PM)barttsw napisał(a): Dzięki za miłe słowa,  co do kamieni nie miałem obawy obawy miałem przed żwirem i pielegnicami ale tu mnie Piotr  przekonał dodatkowo zdjęcia z wyprawy mnie przekonały w 100% że tak wygląda dno w naturze i jeszcze jak Piotr wspomniał wyżej syfku brakuje Smile
Pisząc obawy miałem na myśli lęk przed naciskiem jaki taki ciężar wywiera na dno co może spowodować jago pęknięcie. Mam różne lęki w swojej głowie,czasem bezpodstawne. No ale cóż wszyscy wiemy jaką moc ma wyobraźnia Big Grin

Co do nacisku niema co się bać A co lepsza niema żadnych kratek i innych takich wymysłów Haha
Kamienie leżą normalnie na piasku
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#76
Trochę zmian dwa kawałki nowego drewna i wkoncu liście [Obrazek: 82699437860bf6f58256d8bea3b6ee02.jpg]

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#77
Jest Okok
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#78
(28-04-2020, 18:30 PM)piotrK napisał(a): Jest Okok
Czyżby o to chodziło Haha
Piotrze A pytanie czy vallisneria będzie dużym fopa Bezradny
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#79
W antropocenie nurzaniec nie jest fopa w żadnym akwarium biotopowym Big Grin

Aczkolwiek kontrolowałbym go mocno, szkoda żeby zrobił się zbyt mocny zieleniak.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#80
(28-04-2020, 18:44 PM)piotrK napisał(a): W antropocenie nurzaniec nie jest fopa w żadnym akwarium biotopowym Big Grin

Aczkolwiek kontrolowałbym go mocno, szkoda żeby zrobił się zbyt mocny zieleniak.
To nie jest ani biotopowej ani obszarów niewurm jak je nazwać Haha
Ale jeśli valisnerie pasuje to mnie bardzo cieszy.
I tak nie będzie rosnął mocno bo hydroponika dużo wciąga Big Grin
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości