• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: CA 1000l

#41
Ja nie widzę by tego było za dużo, twierdzę że jest w sam raz

Edit
Porobildm na szybko foto
[Obrazek: afc35519eb1858efba5a9a2f31a4b8b3.jpg][Obrazek: e016e62a00966c1ae9f1404c56e404f2.jpg][Obrazek: 1ce3c8dc6322683b2dbadeab19afcae4.jpg][Obrazek: 68172f9f9bee27ba5b1a2d11ed4f8c22.jpg][Obrazek: 152b36bd2adf43ec97e4cbc73aaba2b2.jpg]
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#42
(21-03-2020, 15:31 PM)Marcepan napisał(a): Czy nie za dużo tych patyków? Ale akwarium ładne. 
Jeszcze, żeby autor dawał kropki i przecinki, by się lepiej czytało ;-)

Mnie to tam nawet liści brakuje Big Grin Żeby jeszcze znaleźć takie co byłyby trwałe i nie barwiły... Chyba tylko plastikowe Wink

A co do interpunkcji to się zgadzam Wink
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#43
(21-03-2020, 16:23 PM)piotrK napisał(a):
(21-03-2020, 15:31 PM)Marcepan napisał(a): Czy nie za dużo tych patyków? Ale akwarium ładne. 
Jeszcze, żeby autor dawał kropki i przecinki, by się lepiej czytało ;-)

Mnie to tam nawet liści brakuje Big Grin Żeby jeszcze znaleźć takie co byłyby trwałe i nie barwiły... Chyba tylko plastikowe Wink

A co do interpunkcji to się zgadzam Wink

Piotrze lepiej patrz wyżej na ryby A nie na grupie przecinki Rotfl
Co do liści to buk mało co barwi I długooo się trzymie nie wiem czy nie spróbuję z bukiem Haha
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#44
Mam bukowe liście u mnie w 2 akwariach i powiem że pierwszy tydzień lekka cherbatka się zrobiła ale potem woda przejrzysta. Co do długości utrzymania to około 1.5 miesiąca a liście wyglądają tak jak na fotce niżej:[Obrazek: 736d65ff80d7995dd42350f5092dd6a5.jpg]

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#45
Spróbuj. A tak na serio z tymi sztucznymi liśćmi - kiedyś byłem w hurtowni sprzedającej sztuczne kwiaty (do dekoracji itp.), i mieli tam plastikowe liście różnych tropikalnych roślin. Myślę, że W przypadku CA to nie jest takie głupie rozwiązanie, zwłaszcza że tam liści jest w rzekach masa. Tyle że do Twojego akwa takich liści też potrzebna byłaby taczka Big Grin
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#46
(21-03-2020, 16:55 PM)piotrK napisał(a): Spróbuj. A tak na serio z tymi sztucznymi liśćmi - kiedyś byłem w hurtowni sprzedającej sztuczne kwiaty (do dekoracji itp.), i mieli tam plastikowe liście różnych tropikalnych roślin. Myślę, że W przypadku CA to nie jest takie głupie rozwiązanie, zwłaszcza że tam liści jest w rzekach masa. Tyle że do Twojego akwa takich liści też potrzebna byłaby taczka Big Grin
Coś pomyślę teraz najważniejsze by ryby się zaaklimatyzowaly , A o reszcie będę myślał póżniej I tak myślę że nie wiem czy nie będę połówka ma parę rocio

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#47
(21-03-2020, 16:55 PM)piotrK napisał(a): Spróbuj. A tak na serio z tymi sztucznymi liśćmi - kiedyś byłem w hurtowni sprzedającej sztuczne kwiaty (do dekoracji itp.), i mieli tam plastikowe liście różnych tropikalnych roślin. Myślę, że W przypadku CA to nie jest takie głupie rozwiązanie, zwłaszcza że tam liści jest w rzekach masa. Tyle że do Twojego akwa takich liści też potrzebna byłaby taczka Big Grin
Tylko jeden mały problem, plastik nie koniecznie tonie
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#48
Piękny zbiornik, obsada też fajna. Czekam na rozwój sytuacji. Fajnie, że spilury będziesz miał, bardzo za nimi tęsknię Wink
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#49
(22-03-2020, 00:12 AM)filas napisał(a): Piękny zbiornik, obsada też fajna. Czekam na rozwój sytuacji. Fajnie, że spilury będziesz miał, bardzo za nimi tęsknię Wink

Dziękuję , spirulisy pływają od wczoraj później dodam kilka zdjęć
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#50
Trochę fotosmamu                                     [Obrazek: 92687f9b4d8824dee20044b6873ed964.jpg]

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości