• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: CA 1000l

#11
(01-03-2020, 14:46 PM)sensej napisał(a): CA rośnie w siłę Big Grin

Mysle ze te ryby sa niedoceniane zwlaszcza te najprostrze gatunki. Sam omijalem centralsy i po latach powrót myslę ze nie pożałuję: )
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
(01-03-2020, 14:57 PM)barttsw napisał(a): Mysle ze te ryby sa niedoceniane zwlaszcza te najprostrze gatunki. Sam omijalem centralsy i po latach powrót myslę ze nie pożałuję: )
Ja jestem zauroczony meekami i spilurusami, idelanie pasują do siebie.

   
375 l (panamensis, nanolutea, septemfasciata)
160 l (amatitlania nanolutea)
96 l (Apistogramma ortegai, ex. sp. "Papagei")
96 l (Apistogramma erythrura)
96 l (Apistogramma cf. ortegai ex. sp. "Pebas")
63 l (Apistogramma sp. alto tapiche)
63 l (Xiphophorus variatus La Laguna)

 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
(01-03-2020, 19:15 PM)jaca303 napisał(a):
(01-03-2020, 14:57 PM)barttsw napisał(a): Mysle ze te ryby sa niedoceniane zwlaszcza te najprostrze gatunki. Sam omijalem centralsy i po latach powrót myslę ze nie pożałuję: )
Ja jestem zauroczony meekami i spilurusami, idelanie pasują do siebie.

Tak miałem.juz taki właśnie układ spirulisy I meeki I spisał mi się bardzo dobrze teraz chce dołożyć rioco I zobaczę co z tego wyjdzie
Ale jestem pozytywnie nastawiony

Trochę lepsze zdjęcie Smile    
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Fotka faktycznie lepsza A nawet super. Jak zwykle u mnie zadziałały skojarzenia ..... Może to kwestia tego białego kamienia wyłaniającego się zza gałęzi jak księżyc  ale fotka rodem z scenografii do filmu  fantastycznego. Dla mnie bomba Smile

520 l  - CA - P. panamensis + A. nanolutea + X. helleri Rio Jalapa
Fishhotel :
144 l - WA -A. thomasi F1
144 l - WA - P. kribensis "Lokunje" F1
144 l - CA - T. socolofi + P. salvatoris
96 l - WA - zbieranina
54 l - WA - N. transvestitus
+ Miejsce na coś nowego
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
(01-03-2020, 20:49 PM)Goran napisał(a): Fotka faktycznie lepsza A nawet super. Jak zwykle u mnie zadziałały skojarzenia ..... Może to kwestia tego białego kamienia wyłaniającego się zza gałęzi jak księżyc  ale fotka rodem z scenografii do filmu  fantastycznego. Dla mnie bomba Smile

Z czasem się zasyfi i zarośnie glonem to też będzie inaczej Smile Ale tyle wyczekiwania że już się nie mogę doczekać na życie by to ożywiło Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
super, super, super i jeszcze raz super. Na pierwszej focie nawet bardziej mi się podoba. Aranż tak dobry, że nie tylko do CA pasuje.
Czekam na relacje jak wszystko się zasyfi i oczywiście zarybi, najbardziej czekam na Rocio. Jak dobrze pamiętam to F1, tak? Ciekawią mnie różnice w wyglądzie, budowie ciała, itp.
Jumpeveryone
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Zosiek dziekuje za mile slowa ,tamte f1 poszły w świat Ale wiem że koleś puścił w świat 4 pary f1
Ale chce wziąśc ryby z jednego źródła i mam nadzieję że nie zawiode się Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Świetny zbiornik. Pierwsze zdjęcie - mega klimat, ale i drugie niczego sobie Smile Bardzo podoba mi się zaplanowana obsada. Na większe ryby z CA (bocourti, czy vieje) trochę zbyt niskie. Czy mi się wydaje, że jest coś nie tak z podanym litrażem. Napisałeś 1000 l, a na podstawie wymiarów wychodzi 800 l.
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
(02-03-2020, 00:53 AM)bernard napisał(a): Świetny zbiornik. Pierwsze zdjęcie - mega klimat, ale i drugie niczego sobie Smile Bardzo podoba mi się zaplanowana obsada. Na większe ryby z CA (bocourti, czy vieje) trochę zbyt niskie. Czy mi się wydaje, że jest coś nie tak z podanym litrażem. Napisałeś 1000 l, a na podstawie wymiarów wychodzi 800 l.

Z wymiarów 800l w obiegu 1000l jest
Dlatego zrezygnowałem z większych ryb na wysokość oraz wg mnie jednak trochę za krótkie
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
elegancko Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości