• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: CA 1000l

#91
Take "dzikie genetycznie" velifera ciężko ustrzelić. Rzadko są w hurtowniach, a szkoda bo piękne ryby.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#92
(06-05-2020, 16:11 PM)sbc napisał(a): Take "dzikie genetycznie" velifera ciężko ustrzelić. Rzadko są w hurtowniach, a szkoda bo piękne ryby.

Wogole jakie kolwiek ryby u mnie dostać to wyczyn Haha
Będę szukał bo muszę na nowo zbiornik aranzowal
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#93
Barttsw,jak nie masz już Spirulusów to wpis w stopce musisz poprawić.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#94
(06-05-2020, 16:46 PM)alexdemo napisał(a): Barttsw,jak nie masz już Spirulusów to wpis w stopce musisz poprawić.
Jeszcze będą zmiany to nie wszystkie zmiany
I ja nic nie muszę

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#95
Długo spilurusy pływały razem z rocio?
[Obrazek: baneria.jpg]
-Amphilophus istlanum
-Chiapaheros grammodes
-Herichthys carpintis
-Herichthys cyanoguttatus
-Nandopsis haitiensis 
-Parachromis friedrichsthalii
-Parachromis motaguensis
i parę innych... Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#96
(06-05-2020, 16:50 PM)HOLSON napisał(a): Długo spilurusy pływały razem z rocio?
Nie długo choć wyłonienie ich było dość trudne , niestety spilurusy były nastawione mega agresywnie do nich tylko się wychylily i od razu był atak , dlatego taka decyzja A nie inna

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#97
Już doczytałem, nie pospieszyłeś się z wydaleniem spilurusów? Niebieskoluskie nie miały czasu na adaptacje, mialem kiedys ryby w podobnym układzie w mniejszym akwa i wszystko się "bujało" bez większych zgrzytów. No chyba, że trzeba było coś wydać i padło na spirytki Smile
[Obrazek: baneria.jpg]
-Amphilophus istlanum
-Chiapaheros grammodes
-Herichthys carpintis
-Herichthys cyanoguttatus
-Nandopsis haitiensis 
-Parachromis friedrichsthalii
-Parachromis motaguensis
i parę innych... Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#98
(06-05-2020, 16:55 PM)HOLSON napisał(a): Już doczytałem, nie pospieszyłeś się z wydaleniem spilurusów? Niebieskoluskie nie miały czasu na adaptacje, mialem kiedys ryby w podobnym układzie w mniejszym akwa i wszystko się "bujało" bez większych zgrzytów. No chyba, że trzeba było coś wydać i padło na spirytki Smile

Uwierz mi to nie był miły widok ja dostawały wpierdol stylu krakowskie solo
Jeszcze miodowe będą do wydania Haha A dojdzie grupa Poecilia velifera
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#99
(06-05-2020, 16:59 PM)barttsw napisał(a):
(06-05-2020, 16:55 PM)HOLSON napisał(a): Już doczytałem, nie pospieszyłeś się z wydaleniem spilurusów? Niebieskoluskie nie miały czasu na adaptacje, mialem kiedys ryby w podobnym układzie w mniejszym akwa i wszystko się "bujało" bez większych zgrzytów. No chyba, że trzeba było coś wydać i padło na spirytki Smile

Uwierz mi to nie był miły widok ja dostawały wpierdol stylu krakowskie solo
Jeszcze miodowe będą do wydania Haha A dojdzie grupa Poecilia velifera
Jak dostaniesz dzikie velifery, to bierz ile będzie. Ja szukałem 2 lata i nic... A te sklepowe o dzikim umaszczeniu to niestety i skarłowaciałe i pokrój ryby zupełnie inny, nie ta smukłość. Chociaż u mnie taki samiec sklepowy to pół roku wytrzymał z  P.sp.Catemaco, zanim go oddałem. Ale samice to żyły po dwa, góra trzy dni, szczególnie jak były w ciąży - za wolne były
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(06-05-2020, 21:44 PM)Gajowy napisał(a):
(06-05-2020, 16:59 PM)barttsw napisał(a):
(06-05-2020, 16:55 PM)HOLSON napisał(a): Już doczytałem, nie pospieszyłeś się z wydaleniem spilurusów? Niebieskoluskie nie miały czasu na adaptacje, mialem kiedys ryby w podobnym układzie w mniejszym akwa i wszystko się "bujało" bez większych zgrzytów. No chyba, że trzeba było coś wydać i padło na spirytki Smile

Uwierz mi to nie był miły widok ja dostawały wpierdol stylu krakowskie solo
Jeszcze miodowe będą do wydania Haha A dojdzie grupa Poecilia velifera
Jak dostaniesz dzikie velifery, to bierz ile będzie. Ja szukałem 2 lata i nic... A te sklepowe o dzikim umaszczeniu to niestety i skarłowaciałe i pokrój ryby zupełnie inny, nie ta smukłość. Chociaż u mnie taki samiec sklepowy to pół roku wytrzymał z  P.sp.Catemaco, zanim go oddałem. Ale samice to żyły po dwa, góra trzy dni, szczególnie jak były w ciąży - za wolne były
Ok u mnie w okolicy 50 km nie ma nic dostać co kolwiek będzie sukcesem Ale tak to jest jak mieszka się na zadupiu
Może coś się trafi np glasser

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 3 gości