• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Kupię apisto w ok. Częstochowy.

#1
Posiadam akwarium 120x40cm, dojrzewa, są w nim na razie gupiki, i powoli zbijam twardość i ph, mam już lekko kwaśne warunki, nie wiem czy nie przesadzę ale chciał bym trzymać w jednym akwarium np ramirezy, agassizy i boreli albo macmasteri albo coś innego co się uda kupić, jak by coś było z F1,może jeszcze nie w tym tygodniu ale tez bym , chciał wcześniej wiedzieć jaką wodę mam przygotować.
Proszę o jakieś ofertySmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
(22-02-2020, 19:16 PM)stempel74 napisał(a): Posiadam akwarium 120x40cm, dojrzewa, są w nim na razie gupiki, i powoli zbijam twardość i ph, mam już lekko kwaśne warunki, nie wiem czy nie przesadzę ale chciał bym trzymać w jednym akwarium np ramirezy, agassizy i boreli albo macmasteri albo coś innego co się uda kupić, jak by coś było z F1,może jeszcze nie w tym tygodniu ale tez bym , chciał wcześniej wiedzieć jaką wodę mam przygotować.
Proszę o jakieś ofertySmile

zgłoś się do ApistoManii myśle że coś może mieć. tylko nie wiem skąd jest
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
(22-02-2020, 20:33 PM)Necessary boy napisał(a):
(22-02-2020, 19:16 PM)stempel74 napisał(a): Posiadam akwarium 120x40cm, dojrzewa, są w nim na razie gupiki, i powoli zbijam twardość i ph, mam już lekko kwaśne warunki, nie wiem czy nie przesadzę ale chciał bym trzymać w jednym akwarium np ramirezy, agassizy i boreli albo macmasteri albo coś innego co się uda kupić, jak by coś było z F1,może jeszcze nie w tym tygodniu ale tez bym , chciał wcześniej wiedzieć jaką wodę mam przygotować.
Proszę o jakieś ofertySmile

zgłoś się do ApistoManii myśle że coś może mieć. tylko nie wiem skąd jest

Z Wadowic
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Tylko jak tego dokonać? nie ma takiego użytkownika na tym forum chyba że źle szukam.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Na fb
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości