• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [375l] Ameryka Centralna

#1
Witam wszystkich. Chciałbym zaprezentować swój zbiornik CA



Akwarium:150x50x50
Filtracja: mechaniczna (ikola 450 + falownik sunsun), biolog (ikola 250)
Grzałka: EH 500
Oswietlenie: marina 6W
Dekoracja: konar olchy, otoczaki
Życie: T. meeki 6 sztuk (mlode ok. 6 cm), H. nicaraguensis 6 sztuk(mlode ok 6 cm) , Sum liniowy, Cherax peknyi 

Ryby jeszcze mlode ok 6, 7 cm (na oko Smile) docelowo po jednej parze z gatunku. Zbiornik młody ok 3 miesięcy


Załączone pliki Miniatury
       
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Całkiem przyjemnie się prezentuje. Ciekaw jestem jak to wszystko będzie funkcjonowało, dawaj aktualizacje. Rak nie atakuje ryb?
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Jest za wolny, a poza tym wyznaje zasadę, że łatwiej coś znaleźć na dnie niż ganiać za rybami.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Świetne drewno, ciekawe jak rozłożą się wokół niego terytoria. Również czekam na aktualizacje. Okok
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Włożyłem surowy konar (ściąłem i zostawiłem w jeziorze, żeby zatonął trwało to ok 5 tygodni) nie preparowałem w żaden sposób. Co do terytorium powoli zaczynają się przepychanki przy najatrakcyjniejszych miejscówkach. Niki bardziej narwanwe widać większy temperament, ogólnie rządzą w zbiorniku.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości