Odpowiedz 
[375l] Ameryka Centralna
15-02-2020, 14:02 PM
[375l] Ameryka Centralna
Witam wszystkich. Chciałbym zaprezentować swój zbiornik CA

Akwarium:150x50x50
Filtracja: mechaniczna (ikola 450 + falownik sunsun), biolog (ikola 250)
Grzałka: EH 500
Oswietlenie: marina 6W
Dekoracja: konar olchy, otoczaki
Życie: T. meeki 6 sztuk (mlode ok. 6 cm), H. nicaraguensis 6 sztuk(mlode ok 6 cm) , Sum liniowy, Cherax peknyi 

Ryby jeszcze mlode ok 6, 7 cm (na oko Smile) docelowo po jednej parze z gatunku. Zbiornik młody ok 3 miesięcy

Załączone pliki Miniatury

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2020, 12:02 PM
RE: [375l] Ameryka Centralna
Całkiem przyjemnie się prezentuje. Ciekaw jestem jak to wszystko będzie funkcjonowało, dawaj aktualizacje. Rak nie atakuje ryb?

Multi multa sciunt, nemo omnia
16-02-2020, 12:34 PM
Jest za wolny, a poza tym wyznaje zasadę, że łatwiej coś znaleźć na dnie niż ganiać za rybami.
16-02-2020, 17:26 PM
Świetne drewno, ciekawe jak rozłożą się wokół niego terytoria. Również czekam na aktualizacje. Okok

Z Mekki na Półwysep Jukatan jest w linii prostej 12 546 km. To tam występują pielęgnice Meeka (Thorichthys meeki).
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-02-2020, 21:12 PM
Włożyłem surowy konar (ściąłem i zostawiłem w jeziorze, żeby zatonął trwało to ok 5 tygodni) nie preparowałem w żaden sposób. Co do terytorium powoli zaczynają się przepychanki przy najatrakcyjniejszych miejscówkach. Niki bardziej narwanwe widać większy temperament, ogólnie rządzą w zbiorniku.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe