Odpowiedz 
Rio Negro
05-02-2020, 23:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2020 23:24 PM przez mpaw.)
Rio Negro
Jak zapewne wielu już wie wybieram się we wrześniu tego roku (dokładny termin będzie ustalony w przeciągu tygodnia, max dwóch) do Brazylii, nad Rio Negro, mam opcję zwiększenie ilości uczestników wyprawy o 2 osoby, jeśli byłby ktoś zainteresowany zapraszam do kontaktu.
Planowany czas wyprawy około 3 tygodni + plus przelot.
Dwie lokalizacje:
1.Sao Gabriel da Cochoeira (wynajęta statek ze noclegiem, rybacy (prowadzący normalnie odłowy dla naszego eksportera), wyżywienie i wszystko co potrzebne do połowów. Teren jaki będziemy mogli odwiedzić to dorzecze górnego Rio Negro oraz Rio Uaupes i Rio Icana.
2.Barcelos (wynajęta statek ze noclegiem, rybacy (prowadzący normalnie odłowy dla naszego eksportera), wyżywienie i wszystko co potrzebne do połowów. Teren jaki będziemy mogli odwiedzić to dorzecze środkowego Rio Negro, Rio Caures , Rio Branco, Rio Unini.

pozdrawiam
Paweł

pozdrawiam
Paweł
Aktualnie - Apistogramma: baenschi, eremnopyge, uaupesi, sp miua, gephyra, sp. Oregon, Dicrossus foirni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2020, 23:19 PM
RE: Rio Negro
Już nie mogę się doczekać relacji Smile

Z Mekki na Półwysep Jukatan jest w linii prostej 12 546 km. To tam występują pielęgnice Meeka (Thorichthys meeki).
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-02-2020, 23:23 PM
Ja też, zapomniałem jeszcze dla lokalizacji w Barcelos o Igarape Baru-Baru Wink.

pozdrawiam
Paweł
Aktualnie - Apistogramma: baenschi, eremnopyge, uaupesi, sp miua, gephyra, sp. Oregon, Dicrossus foirni.
09-02-2020, 00:38 AM
No zesz k...mac.Tez sie przymierzam do tego regionu od dluzszego czasu,ale zawsze cos .A to to ,a to sramto i nigdy nie po drodze.Wypad petarda.Zazdraszczam.Pozdro
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe