Odpowiedz 
Suche żarcie a ilość odchodów
23-03-2020, 18:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-03-2020 18:04 PM przez Marcepan.)
RE: Suche żarcie a ilość odchodów
Jakis czas temu wydałem kasę na granulki niemieckiej firmy Organix Söll. Rewelacja moim zdaniem i moich ryb też. Ale najtańsze to nie jest.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2020, 17:45 PM
Ja teraz chce wypróbować platki discus, glony i platki tubifex Daily premium food ...
Ktos uzywał?
https://zoo-hobby.pl/strona-glowna/8230-...l25kg.html

Kurcze vitalis czy naturefood sa spoko ale ryby jedza tak se. Jak wrzuce tropicala to żra jak mrożonki, az im sie płetwy trzęsa Smile
24-03-2020, 19:05 PM
(24-03-2020 17:45 PM)serol napisał(a):  Kurcze vitalis czy naturefood sa spoko ale ryby jedza tak se. Jak wrzuce tropicala to żra jak mrożonki, az im sie płetwy trzęsa Smile

To tak samo jak z dobrymi karmami dla psów czo kotów- daj im dobrą karmę z wyższej półki to będą kręcić nosem, daj Royala czy innego Whiskasa- zjedzą z miską. Big Grin

Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel

Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 12 gatunków ryb, z czego pielęgnic 7

pozdrawiam, Łukasz
25-03-2020, 10:27 AM
Bzdury Ruki Smile mój pies zawsze chętniej je droższą karmę. Ryby podobnie.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-03-2020, 11:07 AM
Jakie bzdury, co ja się nasłuchałem jak w zoologicznym pracowałem, że niesmaczne i drogie karmy sprzedajemy. Big GrinBig Grin

Mój kot tak samo, im tańsze tym chętniej by jadł, ale nie ma tego złego- Applaws wygląda na tyle smakowicie że w czasach kryzysu sam go zjem. Big Grin

Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel

Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 12 gatunków ryb, z czego pielęgnic 7

pozdrawiam, Łukasz
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe