• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Czy trzymamy ryby już tylko dla lajków?

#51
@macioch trzymam cię za słowo (i siebie też, że uda się wydać na wiosnę). Co do starzejącej się akwarystyki to masz rację, ale tak jak pisał Kamil historia kołem się toczy: te 15 lat temu kiedy powstawało nasze Górnośląskie Stowarzyszenie Akwarystów "stare" stowarzyszenia były na wymarciu, a jednocześnie w moment powstała cała rzesza stowarzyszeń i bardzo aktywnych forów. Z czasem zapał spadł, ale to nie znaczy że to koniec akwarystyki, myślę, że z czasem pojawią się nowe inicjatywy.

@sbc pisanie na/dla forum nie oznacza tylko pisania postów na 3 ekrany czy pisania artykułów. Rozumiem, że można nie mieć czasu i chęci. Myślę że równie ważne, jak nie ważniejsze jest odpisywanie na zapytania czy zwykłe komentowanie baniek czy też zdjęć innych użytkowników. To scala forum jako społeczność.

w-2 ja się niestety na pl.rec.akwarium już nie załapałem - gdy odwiedziłem ją pierwszy i ostatni raz, to były ostatki tej grupy i grup dyskusyjnych w ogóle. Pomijam ile to pewnie ciekawych informacji kiedyś przewinęło się przez grupy mailingowe, teraz już nie do odzyskania. Co do bylejakości to masz rację, myślę że to głównie wina portali społecznościowych. Ale nawet tak prosta czynność jak lajkowanie może się znudzić. I na to czekamy, tu na forum Big Grin
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości