• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Tropheus Tanganika i nowe zwierzęta z Tanganiki

#79
Generalnie dostajemy to co zamawiamy. O ile oczywiście wszystko, co zamówię zostanie złowione. Wskazuję oczywiście nie tylko gatunek, który mnie interesuje, ale także lokalizację. Tak na przykład Cyprichromis zonatus łowiony jest w Chituta, a tym razem na moją prośbę złowiono go w Gombe. Odłowiono także Xenotilapia flavipinnis w Chituta, chociaż zwykle warianty tego gatunku łowione są w Zambii w Isanga lub Sumbu. Michelle stara się złowić to o co proszę, zwłaszcza gdy dotyczy to Zambii, czyli wód, gdzie łowią swobodnie. Michelle wie, że wszytko co inaczej wyglądaj ma trafić do mnie. Tak właśnie trafiły do mnie sumiki żyjące w muszlach. Przez lata prosiłam, aby złowili dla mnie żywe ślimaki Neothauma, czy Tiphibia - i mam je. Dokładnie to samo jest z krewetkami. Przylatują na moje wyraźne zlecenie i....długie prośby. Krabiki muszlowe, czyli Plathythelphusa maculata, to także mój pomysłSmile Potem Michelle wprowadza to do swojej oferty. Otrzymuje wszystkie numery Tanganika MAGAZYNSmile Zawsze informuję ją o oznaczonych gatunkach.

Czasami trafia się coś nowego, czego Michelle nie zna jak choćby odłowiony w Chituta osobnik Trematochromis benthicola, czy właśnie ClariasSmile Ale to jest właśnie urok tych dostaw.

Generalnie moje ustalenia docierają do mnie w 100%, to niesamowicie profesjonalna i uczciwa firma. Pracuję z ACA Ltd jedenaście lat i tylko i wyłącznie z nimiSmile

Marta
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Tropheus Tanganika i nowe zwierzęta z Tanganiki - przez Killifish - 17-03-2012, 12:07 PM
RE: Tropheus Tanganika i nowe zwierzęta z Tanganiki - przez Killifish - 17-03-2012, 14:13 PM
RE: Tropheus Tanganika i nowe zwierzęta z Tanganiki - przez Killifish - 18-03-2012, 00:52 AM
RE: Tropheus Tanganika i nowe zwierzęta z Tanganiki - przez Killifish - 19-03-2012, 12:07 PM
RE: Tropheus Tanganika i nowe zwierzęta z Tanganiki - przez Killifish - 14-12-2012, 10:03 AM
RE: Tropheus Tanganika i nowe zwierzęta z Tanganiki - przez Killifish - 14-12-2012, 11:19 AM
RE: Tropheus Tanganika i nowe zwierzęta z Tanganiki - przez Robert M. - 11-02-2014, 16:40 PM

Skocz do:


Browsing: 2 gości