• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Tropheus Tanganika i nowe zwierzęta z Tanganiki

Pierwsze filmy nowych ryb.





Marta
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Video 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
A tutaj Tropheus sp. maculatus Lusingu (Murago) i Pseudosimochromis babaulti Isanga
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
A tutaj jakościowo słaby film, ale  pokazuje jak pięknie żyją ze soba razem dorosłe Paracyprichromis nigripinnis i ich młode. Młode w różym wieku od 1 cm maluchów po 3 cm starszaki.

 

Marta
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Jakbym widział kolonię N. brichardi. Pełen przedział wiekowy Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Tak jest Piotrze, widok super. Nie potrzebne są inkubatory i wytrzepywania ikry. Tylko jak to uzmysłowić światkowi akwarystycznemu? 
Jak wiedzę na FB posty Węgrów, Turków itp to "nóż otwiera mi sie w kieszeni". 

Marta
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(23-03-2016, 15:03 PM)Robert M. napisał(a): Tak jest Piotrze, widok super. Nie potrzebne są inkubatory i wytrzepywania ikry. Tylko jak to uzmysłowić światkowi akwarystycznemu? 
Jak wiedzę na FB posty Węgrów, Turków itp to "nóż otwiera mi sie w kieszeni". 

Marta
Nie uzmysłowisz, przynajmniej handlarzom. Hobbystów trzeba przekonywać ale to "praca u podstaw", tak jak z karmieniem dyskowców...
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Tak było zawsze tylko na fejsie ludzie się tym chwalą.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Ja osobiście nie chwale się rybami na fejsie ale uważam,że nie należy wszystkich stygmatyzować.Chwalenie się swoimi rybami a zapewnienie im odpowiednich warunków to dwie różne rzeczySmile Dla naszych pielęgnicowatych pupili najlepiej by było gdyby oba te warunki były spełnioneSmileWszystko jest dla ludzi ale z umiarem i rozwagą...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(24-03-2016, 00:07 AM)schmeichel napisał(a): Ja osobiście nie chwale się rybami na fejsie ale uważam,że nie należy wszystkich stygmatyzować.Chwalenie się swoimi rybami a zapewnienie im odpowiednich warunków to dwie różne rzeczySmile Dla naszych pielęgnicowatych pupili najlepiej by było gdyby oba te warunki były spełnioneSmileWszystko jest dla ludzi ale z umiarem i rozwagą...
Nie zrozumiałeś mnie. Chodzi mi o to, że na fejsie ludzie - pomimo tego, że podpisują się często własnym nazwiskiem - nie mają żadnych oporów i pokazują rzeczy, które wstydziliby się pokazać na forach parę lat wstecz.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości