• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Sklep- Kołobrzeg, Koszalin, Trójmiasto

#1
Witam, czy ktoś zna dobre sklepy w tych miastach? Interesuja mnie głownie ryby z tanganiki- tropheus, eretmodus, tanganicodus, altolamprologus, xenotilapie.
Pozdrawiam, Piotr >>(XXX)'>

Akwaria: 840 słone, 360 aklimatyzacja Monodactylus sebae do słonej wody, 200 azja roslinne, 160 axolotle córki, 60 Panaqolus, 42 roślinne, 25 krewetki
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Co do Trójmiasta http://cichlidae.pl/showthread.php?tid=5...4#pid90964
Resztę sam się z chęcią dowiem .
Uaru amphiacanthoides, Geophagus altifrons, Satanoperca leucosticta, Satanoperca mapiritensis, Biotodoma Cupido, P. scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
W Kołobrzegu masz Sklep Zoologiczny Żulickich. Duży sklep z naprawdę fajnym działem akwarystycznym. Nie wiem jak obecnie jest z Tanganiką, ale do niedawna było naprawdę dobrze.
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Dziękuję za sugestie. W zoozulickim bylem, zaopatrzyłem się w "suche rzeczy". Maja altolamprologusy ale tylko trzy sztuki wiec sie waham. Tropheusy maja tylko 6 sztuk duboisi. W sumie fajny sklep, maja np na stanie stateczniki do T5. Znalazlem w Koszalinie sklep mario-diskus, warto tam zajechać? W sobote wracam ta trasa i chętnie jakieś rybki bym przygarnał po drodze na obczyzne, bo ceny 5x niższe niż w sklepach w mojej okolicy.
Pozdrawiam, Piotr >>(XXX)'>

Akwaria: 840 słone, 360 aklimatyzacja Monodactylus sebae do słonej wody, 200 azja roslinne, 160 axolotle córki, 60 Panaqolus, 42 roślinne, 25 krewetki
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Aquapet-Cypriana Norwida 4, 81-434 Gdynia
58 662 25 99
Telefonicznie możesz dowiedzieć się co mają w hurtowni obecnie z Tangi .
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
(05-04-2016, 17:43 PM)adam17123 napisał(a): Aquapet-Cypriana Norwida 4, 81-434 Gdynia
58 662 25 99
Telefonicznie możesz dowiedzieć się co mają w hurtowni obecnie z Tangi .

Potwierdzam Aquapet jak na razie najlepszy punkt, który widziałem w Trójmieście i okolicy. Jako że są też hurtownią to mają czasami spory "przemiał" więc warto dzwonić i pytać.
Dostawy w czwartki, więc w piątki rano jest info co się pojawiło.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
czy ktoś jeszcze może coś polecić w trójmieście, czy Auapet najlepszy
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości