• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [K] Parosphromenus (Sumatrzak)

#1
Witam. Szukam któregoś z gatunków sumatrzaków. Może ktoś gdzieś widział, może ma nadwyżkę w akwa.  Rad.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Na OLX u użytkownika ribka, ale opinie raczej niezbyt dobre https://cichlidae.pl/showthread.php?pid=...#pid141216
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Ale czy Ribka faktycznie je ma? Ja chetnie tez sie dowiem, gdzie je mozna kupic. Kupilem kiedys od Snejpasa, a obecnie mam 3 sztuki kupione ..... w sklepie przy supermarkecie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Ribka nic nie ma, on tylko przywozi to co aktualnie jest dostępne w hurtowniach itp.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Witam, mam dwa gatunki ale rybki jeszcze młode i dopiero pierwsze tarło za nimi. Mam P linkei  oraz P.phoenicurus  - dopiero będę zabierał się za rozród. Jak będę miał jakieś młode, na pewno pojadą do Arsika z Akwapasji. Tam musisz szukać ..Smile 
Na zachętę - zdjęcia młodego samca P.phoenicurus  sprzed kilku dni ..Smile
   

   

Pozdrawiam!
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Wow, super. Jak cos puscisz do Arsika daj koniecznie znac. Mi z handlu nie trafil sie nigdy samiec...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Parosphromenus deissneri,Parosphromenus gunawani,Parosphromenus anjunganensis w sklepie aquashop w Poznaniu.
[Obrazek: diyWI0o.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
(09-02-2020, 21:05 PM)Kierowca Bombowca napisał(a): Parosphromenus deissneri,Parosphromenus gunawani,Parosphromenus anjunganensis w sklepie aquashop w Poznaniu.

No coz, niestety poza moim zasiegiem...choc zaluje bardzo..
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Będę jechał przez Warszawę w tym tygodniu. Jak coś to daj znać na PW
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
(09-02-2020, 21:36 PM)bpiotrow13 napisał(a):
(09-02-2020, 21:05 PM)Kierowca Bombowca napisał(a): Parosphromenus deissneri,Parosphromenus gunawani,Parosphromenus anjunganensis w sklepie aquashop w Poznaniu.

No coz, niestety poza moim zasiegiem...choc zaluje bardzo..
jak cenowo to wyglada??
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości