• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Fishroom'owy salon

#21
Mógłbyś podlinkować to oświetlenie? Świetny salon!
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
(25-01-2020, 22:06 PM)ksonski napisał(a): Mógłbyś podlinkować to oświetlenie? Świetny salon!

Wpisz sobie na aledrogo szynoprzewód do wyboru do koloru zależy na ile ci kieszeń pozwala
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Też go mam i polecam.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
(25-01-2020, 22:06 PM)ksonski napisał(a): Mógłbyś podlinkować to oświetlenie? Świetny salon!

Dokładnie mam ten zestaw: https://allegro.pl/oferta/zestaw-szyna-s...7638166770

W sumie dwa, tylko z drugiego wykorzystałem połowę + dokupiłem sobie jedną lapmę jeszcze Smile

Jeden zestaw zawiera 4 lampy, potrzebowałem jeszcze dwóch i bardziej opłacało się kupić dodatkowy, cały, komplet. Dzięki temu regał z terrariami i roślinnością również ma oświetlenie Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
Pozazdrościć!! Jednak znaleść połówkę z która można dzielić się pasja to piękna sprawa! Mam wrażenie ze większość musi „chować” koszta związane z hobby a i nie raz dostaje po głowie ile to czasu można się na ryby gapić..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
Nie znam się ale się wypowiem - czekamy na aktualizację! Big Grin
Rolleyes Central America Buzki
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
(10-01-2020, 00:50 AM)Sloma napisał(a):
(09-01-2020, 21:42 PM)Małozoolny napisał(a):
Cytat:Strasznie mnie insertuje ta hydroponika nad akwarium po lewej. Ucieszę się jak to ładnie to opiszesz, jakie rośliny, w czym to rośnie itp. :-}

Czy tam za regałem jest okno/wyjście na balkon? nieźle to wszystko jest poukładane [Obrazek: szok.gif]
Z innej beczki, gdzie Ty się do tej pory podziewałeś?[Obrazek: hejka.gif]

1/4 przestrzeni po prawej stronie zbiornika jest otwarta, rośliny rosną tam po prostu na korzeniach w akwariach - Filodendrony jak Emerald Red, Monstery, Scindapsusy, Trzykrotki itd Smile
Za regałem jest...łóżko Big Grin 
Na forum kiedyś próbowałem się zarejestrować ale coś mi się nie udało i tak się od jakiegoś czasu zbierałem by spróbować ponownie. Lubię klimat for, obecnie jestem na trzech forach ale udzielam się raczej z doskoku.
Super klimat, może i u mnie będzie kiedyś tak zielono Kwadr
Czy używasz jakiś specjalnych lamp/żarówek do oświetlania hydro? poleciłbyś coś?
Miło było poznać! Big Grin

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości