• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [KUPIE] cichlasoma/nandopsis festae - młode

#21
To z Kłobucka gość, widziałem te ryby niedawno sprzedawał jako ziemiojady. Kilka postów wyżej był temat

(12-01-2020, 03:23 AM)Pisar napisał(a): Jak jeszcze ktoś chętny to są w sklepie w Legionowie zostało 3-5 szt wielkości 3-4 cm
Kupiłem 3 szt dwa dni temu. Wpitalaja wszystko, co mnie zdziwiło to zaraz po wpuszczeniu. Takiej sytuacji jeszcze nie widziałem

Widziałem twój wpis i zdjęcia na fb, fajne te festy połapałeś. Ja do Legionowa mam za daleko w lutym jest giełda w ostravie planuje tam uderzyć mam info, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że będą tam fesae.
[Obrazek: baneria.jpg]
-Amphilophus istlanum
-Chiapaheros grammodes
-Herichthys carpintis
-Herichthys cyanoguttatus
-Nandopsis haitiensis 
-Parachromis friedrichsthalii
-Parachromis motaguensis
i parę innych... Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Dzięki
W takim razie powodzenia. Kurczę tez bym się wybrał ale tym raze ja mam za daleko :-)
Ma być giełda czy coś takiego w Warszawie tylko nie pamietam kiedy wybiorę się u siebie kiedyś byłem na takich targach wlanie w wawie to dupy nie urywalo a ryb na prawdę mało. Może się coś poprawi w tym roku :-)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Z wystawy na wystawę jest coraz lepiej. W lutym ma być nasz forumowy sprzedawca ,,Aquarak" i inni użytkownicy:-)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Tak wtrące trochę ale rozwija się coraz mocniej giełda w Rybniku, w grudniu nie było żadnego stoiska akwarystycznego w niedzielę ubiegłą było kilka, w marcu akwaryści mają wydzielone osobne piętro do dyspozycji.
I szukają kolejnych wystawców, może ktoś od nas się znajdzie.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
(14-01-2020, 00:30 AM)-KUBA- napisał(a): Tak wtrące trochę ale rozwija się coraz mocniej giełda w Rybniku, w grudniu nie było żadnego stoiska akwarystycznego w niedzielę ubiegłą było kilka, w marcu akwaryści mają wydzielone osobne piętro do dyspozycji.
I szukają kolejnych wystawców, może ktoś od nas się znajdzie.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka

Byłem tam teraz w niedzielę, terrarystyka faktycznie grubo obsadzona akwarystyka skromnie 5 stoisk chyba z czego po jednym to korzenie i rośliny. Z ciekawszych tematów kilka gatunków pielegnic, channy, arowany również słyszałem, że następnym razem ma być już więcej akwa maniaków.
[Obrazek: baneria.jpg]
-Amphilophus istlanum
-Chiapaheros grammodes
-Herichthys carpintis
-Herichthys cyanoguttatus
-Nandopsis haitiensis 
-Parachromis friedrichsthalii
-Parachromis motaguensis
i parę innych... Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
https://www.olx.pl/oferta/pielegnica-fes...Dt3wE.html
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości