Odpowiedz 
Obsada Nsele 300l
26-11-2019, 19:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2019 20:04 PM przez macioch.)
Obsada Nsele 300l
Siema!

Jak już wielu wie jestem w trakcie zakłądania zbiornika dla ichtiofauny rzeki Nsele. Nie chce teraz wdawać się w szczegóły dotyczące "biotopowości", wystroju, rozwiązań technicznych itp, bo na to niebawem powstanie odrębny temat z prezentacją zbiornika ale chciałbym poradzić się Was w kwestii doboru obsady. Zbiornik to poj...na 300-ka (150x40x50)

Narazie mam 3 pewne gatunki może dojdzie jeszcze jakiś jeden choć raczej nie:

-Nanochromis parilus na start z 5 sztuk docelowo zapewne 1+1
-Synodontis angelicus narazie 2 bo na tyle mnie stać i pytanie ile docelowo?
-Synodontis nigriventris (po polsku opaczek ostatnio widzieliśmy je z Kasią w sklepie w Opolu i powiedziałem "patrz prawie wszystkie pływają na opak" i wtedy po niespełna 20 latach akwarystyki uświadomiłem sobie dlaczego one sie nazywają opaczki)- planuje 10 sztuk

I co wy na to?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2019, 20:41 PM
RE: Obsada Nsele 300l
Jak dla mnie to albo parilusy albo takie zagęszczenie sumów. Taka ilość sporych sumów będzie je stresować i odbije się to niekorzystnie na rybach.

Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel

Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 12 gatunków ryb, z czego pielęgnic 7

pozdrawiam, Łukasz
26-11-2019, 20:49 PM
RE: Obsada Nsele 300l
A co byś powiedział na pareutropiusy zamiast opaczków z 12 sztuk
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe