• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Kupię Crenicichla notophthalmus

#1
Kupię parę Crenicichla notophthalmus.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Zmartwię Cię. Jedyną parę w Polsce i kilka samców posiada tatakuby. Jeśli jest jeszcze ktoś kto je ode mnie, ma to wyłącznie samce Sad
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
(18-11-2019, 09:44 AM)dzikakuna napisał(a): Zmartwię Cię. Jedyną parę w Polsce i kilka samców posiada tatakuby. Jeśli jest jeszcze ktoś kto je ode mnie, ma to wyłącznie samce Sad

Zmartwiłeś mnie bardzo. Znalazłem jeden sklep w Holandii który je ma, ale nie dość że cena zwala z nóg to nie wysyłają ryb, odbiór tylko na miejscu.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Tak to jest z takimi rybami. Jak chcesz kupić to za miliony z drugiego końca świata, a jak rozmnożysz to potem nikt po 5zł nawet nie chce.
Nie przepłacaj za pióropusz u samców. Bier c. regani, są łagodniejsze i łatwiejsze w utrzymaniu.
Jeśli bardzo Ci na nich zależy to męcz tatekuby, może Ci odsprzeda....
Wink
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Zależy mi bo do mojego cano sardina  bardzo by pasowały.  Dziękuję za informację, zapytam tatekuby.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
A czy C. sp. "Orinoco" (czasem też sp. "Orinoo Dwarf") by nie pasowały? Samce nie mają pióropuszy, ale samice są równie ładne jak C. notophthalmus, a ten nieopisany gatunek częściej trafia się w sprzedaży.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Opisane przez H. Blehera są tylko dwa gatunki w Cano Sardina, A. Iniridae i Crenicichla notophthalmus. Innych opisów tego siedliska nie znalazłem.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Planujesz dać je do swojego 160l i wpuścić tam jeszcze inne ryby?O maj gat
Czytałeś o nich wątek?
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Para Crenicichla notophthalmus w 160l i to wszystko Big Grin . Drobnoustków zostało 6 szt. A iniridae podrostków pływa też coś koło tego i to chyba same samce.Trzeba coś zmienić.  Uznałem że parka takich bandziorów będzie tam pasować. Niestety chyba będę zmuszony zmienić plany.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Pytanie brzmi zasadniczo: czy Pan Bleher dobrze oznaczył gatunek Wink
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości