• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Baniak na RO - zabezpieczenie przed przelewem

#1
   
takie cosik wzorem spłuczki wc aby sie RO nie przelewało z baniaka.
Z membrany Ro ( podwójnej swoją drogą) idzie rozdzielacz i jedna odnoga do akwa a druga do baniaka.
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Novi, Ty zbierasz odpad czy RO? Rotfl
Na zdjęciu jest czerwony wężyk z ogranicznikiem przepływu podpięty do spłuczki i "baniaka na RO"....
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
(05-11-2019, 10:28 AM)dzikakuna napisał(a): Novi, Ty zbierasz odpad czy RO? Rotfl
Na zdjęciu jest czerwony wężyk z ogranicznikiem przepływu podpięty do spłuczki i "baniaka na RO"....
To nie ogranicznik tylko łącznik.

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Patent spoko tylko ja wolałbym zbiornik na wodę ze szkła, stabilniejsze zamocowanie zaworu.
Miałbym obawy że z czasem ten plastik zacznie się odginać i gwint może przeciekać, ale może to tylko moje wymysły.

Osobiście stosuję czujnik przelania firmy BOYU, podczas podmian w systemie z sumpem niezastąpiony Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Baniak sztywny. Zamocowanie szczelne. Jak się napełni do poziomu dalej idzie na akwaria.

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości