Odpowiedz 
Baniak na RO - zabezpieczenie przed przelewem
04-11-2019, 21:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-11-2019 21:57 PM przez novi.)

takie cosik wzorem spłuczki wc aby sie RO nie przelewało z baniaka.
Z membrany Ro ( podwójnej swoją drogą) idzie rozdzielacz i jedna odnoga do akwa a druga do baniaka.

"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2019, 10:28 AM
RE: Baniak na RO - zabezpieczenie przed przelewem
Novi, Ty zbierasz odpad czy RO? Rotfl
Na zdjęciu jest czerwony wężyk z ogranicznikiem przepływu podpięty do spłuczki i "baniaka na RO"....

I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
05-11-2019, 10:33 AM
(05-11-2019 10:28 AM)dzikakuna napisał(a):  Novi, Ty zbierasz odpad czy RO? Rotfl
Na zdjęciu jest czerwony wężyk z ogranicznikiem przepływu podpięty do spłuczki i "baniaka na RO"....
To nie ogranicznik tylko łącznik.

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka

"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
05-11-2019, 10:39 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2019 10:41 AM przez tuptuś.)
Patent spoko tylko ja wolałbym zbiornik na wodę ze szkła, stabilniejsze zamocowanie zaworu.
Miałbym obawy że z czasem ten plastik zacznie się odginać i gwint może przeciekać, ale może to tylko moje wymysły.

Osobiście stosuję czujnik przelania firmy BOYU, podczas podmian w systemie z sumpem niezastąpiony Wink

250tka
05-11-2019, 10:49 AM
Baniak sztywny. Zamocowanie szczelne. Jak się napełni do poziomu dalej idzie na akwaria.

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe