• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Betta... tylko skąd

#21
(25-09-2019, 05:53 AM)Bagnokwarium napisał(a):
(24-09-2019, 23:51 PM)Ruki napisał(a): Pochwal się i u nas. Wink

Z chęcią, wrzucę coś wieczorkiem Smile
No i jak zdjęcia? Ja chętnie zobaczę trochę zbiorników z labiryntowcami, bo sam mam jeden z czekoladowymi i mi się podobająSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
(26-09-2019, 16:28 PM)bpiotrow13 napisał(a):
(25-09-2019, 05:53 AM)Bagnokwarium napisał(a):
(24-09-2019, 23:51 PM)Ruki napisał(a): Pochwal się i u nas. Wink

Z chęcią, wrzucę coś wieczorkiem Smile
No i jak zdjęcia? Ja chętnie zobaczę trochę zbiorników z labiryntowcami, bo sam mam jeden z czekoladowymi i mi się podobająSmile


http://biotope-aquarium.info/aquariums/r...sia-189-l/

To moj zbiornik na badc w tym roku. Akurat bojowników w nim nie było, troche bałem się że wyskoczy coś przy otwartym baniaku. 
Dla samych bojków założe temat tylko musze znalesć czas i wszystkim zdjecia wypstrykać
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Super, napisz cos o rozmnazaniu czekoladowych. Mlode dorastaja same? Mi sie nie udalo odhowac.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
(26-09-2019, 21:53 PM)bpiotrow13 napisał(a): Super, napisz cos o rozmnazaniu czekoladowych. Mlode dorastaja same? Mi sie nie udalo odhowac.
Część odłowiłem z obawy przed kanibalizmem rodziców a cześć zostawiłem. Wszystkie przeżyły . Natomiast z drugiego miotu wszystkie padły, nie mam pojęcia czemu, musiałem coś sie zagabić z parametrami wody. Co do samego rozmnazania , w baniaku mam wode praktycznie czarną od garbników, także stare czekolady widze tylko przy karmieniu albo jak podpłyną do samej szyby. Młode po wypuszczeniu z inkubacji są bardzo łatwo widoczne i siedzą przy tafli wody.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
(27-09-2019, 17:09 PM)Bagnokwarium napisał(a):
(26-09-2019, 21:53 PM)bpiotrow13 napisał(a): Super, napisz cos o rozmnazaniu czekoladowych. Mlode dorastaja same? Mi sie nie udalo odhowac.
Część odłowiłem z obawy przed kanibalizmem rodziców a cześć zostawiłem. Wszystkie przeżyły . Natomiast z drugiego miotu wszystkie padły, nie mam pojęcia czemu, musiałem coś sie zagabić z parametrami wody. Co do samego rozmnazania , w baniaku mam wode praktycznie czarną od garbników, także stare czekolady widze tylko przy karmieniu albo jak podpłyną do samej szyby. Młode po wypuszczeniu z inkubacji są bardzo łatwo widoczne i siedzą przy tafli wody.

A jak z innymi rybami? Nie sciagaja mlodych czekoladowcow? Ja mam tez skrzeczyki i zakladam, ze zjedza wszystkie mlode czekoladowe. W druga strone mam regularne tarla skrzeczykow i mlode przebywaja na lisciach lotosu, gdzie sa bezpieczne.

Tak czy inaczej ostaly mi sie trzy czekoladowe przez moje bledy i musze dokupic z 6-8 sztuk plus zjechac z parametrami.

Marzy mi sie w pelni naturalny zbiornik, gdzie cos bedzie w naturalny sposob dorastalo.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości