• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: inwentaryzacja

#1
Wink 
Witam


W związku z planowaną zmianą obsady mojego akwarium proszę forumowiczów o informację jakie gatunki z J. Wiktorii mielibyście na zbyciu. 
Wpisujcie się w tym temacie lub info na prv.
Może uda się w ten sposób choć w małej części stworzyć spis gatunków J. Wiktorii będących w posiadaniu forumowiczów. 

pozdrawiam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Haplochromis obliquidens -6 sztuk chyba 2+4 

Haplochromis nyererei ruti island -3 sztuki ale samice samce padły ;/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Lipochromis sp. "Matumbi hunter"
Astareochromis alluaudi (oba gatunki odkupiłem od Ciebie w 2012)
Pundamilia nyererei Makobe Island (od Krzyśka)
--------
"Money is a thing that will be there when asked for. A good man is not so easily found." - Hagakure
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Ciszy mnie że ryby przetrwały aż do dnia dzisiejszego. Teraz trochę żałuję że się ich pozbyłem.
Knudson miałbyś może na zbyciu młodych z któregoś ze swoich gatunków najlepiej ze wszystkich Smile ?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Niestety w tej chwili nie, generalnie zrezygnowałem z rozmnażania bo miałem młode i nie było chętnych. Matumbi zainteresowany jest Sendog, więc jak przyuważę że coś jest noszone postaram się przypilnować i odłowić. Alluaudi w sumie mógłbym Ci odstąpić dorosłe, mam 4 samce i 7-8 samic. Jak jesteś zainteresowany to pisz na PM. 
Pundamilie to niedawny nabytek i są jeszcze młode, właśnie dostały nowe lokum i zobaczymy co się będzie działo.
--------
"Money is a thing that will be there when asked for. A good man is not so easily found." - Hagakure
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości