• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [CA]-1440l domek dla maluszków

#41
Niestety olały go całkiem :-(
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#42
Jak je przegłodzisz 2-3 dni to zjedzą.
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#43
Nie schizuj Wink u mnie ryby też na początku chciały go tknąć, a potem rzucały się bardziej niż na NatureFood Wink
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#44
U mnie najbardziej podchodzi im tropical soft line america i spirulina w granulację z osi
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#45
Witam, 
Akwarium - bajka
Ryby, mekki szczególnie - bajka  

Pięknie to wszystko wygląda Smile

Pozdrawiam!
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#46
Bardzo dziękuję.
W poniedziałek będę robił podmianę i gotował węgiel do wyciągnięcia lekarstwa to we wtorek pofoce Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#47
Witam, dawno nic nie było a tu trochę nowości.
   
Po ospie śladu nie ma, ale od jakiegoś czasu tak jakby brakowało mi rybek, dokładniej macracanthusów. Oczywiście których innych by mogło brakować jak nie tych kaskaderów?
Odnalazłem trzech kawalerów w kominie... Jak one tam wskoczyły? nie mam pojęcia, dwa są w dobrym stanie, 3 jak widać na filmiku jest strasznie poobijany i nie wiem czy coś z niego będzie. Pobiera pokarm i jako tako pływa - nie mam sumienia go uśmiercać. Promienie płetw nie są połamane więc liczę na to że odrosną.
Temperatura obniżona wreszcie do 24 st, podmiana zrobiona. Teraz węgiel walczy z resztkami lekarstwa.
Zapraszam do obejrzenia filmików - reżyser ze mnie żaden ale zawsze fajnie popatrzeć jak rybki szamają Haha

A.macracanthus samiec alfa, moja ulubiona rybka


Karmienie
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#48
Jeżeli komin jest odkryty to bez problemu mogły do niego wskoczyć. Przykryj go dociętym kawałkiem pleksy?

Ten dominujący samiec - jeżeli chodzi o mniejszą rybę z czarnym brzuchem - wygląda bardziej na samicę Smile U centralsów często samice dojrzewają jako pierwsze i pierwsze obejmują terytoria.

Ta poobijana ryba to nic poważnego, zupełnie nie ma powodu do jego uśmiercania! Wyliże się z tego i będzie jak nowy.

P.S. Filmiki można dodawać tak, żeby dało się je oglądać na forum - szukaj ikonki telewizorka w edytorze posta po prawej stronie.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#49
Śmieszna sprawa bo komin jest przykryty szybą nakrywową, musiał mi wskoczyć jak podmieniałem wodę ?
Ok dzięki za edycje Smile będę pamiętał Big Grin
Bardzo się ciesze że się wyliże Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#50
Jakie rośliny masz w hydro? Świetnie to wygląda
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości