• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [S] Dwie pary Guianacara sp. Jatapu

#1
Sprzedam ryby z wątku:

https://cichlidae.pl/showthread.php?tid=...#pid153517

Czas na zmiany. Dwie trące się pary, tylko w komplecie 4 szt. 
Odbiór osobisty w Lubaniu po 01.10.2019 lub mogę przywieść na ŚWA do Zabrza 11.10.2019



I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Podziękowania złożone przez:
#2
Wow .... ale widok  Smile O to moim zdaniem chodzi w akwarystyce ... tylko jak sobie odmawiać chęci wrzucenia do zbiornika następnych "bardzo rzadkich" ryb .. i zupka rybna gotowa ... A tu ... prawie jak w naturze ...  Gratuluję zbiornika i ryb.
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Podziękowania złożone przez:
#3
up up

https://www.olx.pl/oferta/guianacara-sp-...BTvPo.html
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Podziękowania złożone przez:
#4
Lepiej stawiaj nowy zbiornik pod nową obsadę a ten sobie zostaw. PleaseeeProsi
 
Podziękowania złożone przez:
#5
(28-10-2019, 00:30 AM)Sloma napisał(a): Lepiej stawiaj nowy zbiornik pod nową obsadę a ten sobie zostaw. PleaseeeProsi
Eh, tak chyba trzeba będzie zrobić....
Chociaż widziałbym je w większym zbiorniku. To ryby które poradzą sobie nawet z dużo większymi współmieszkańcami.

Mam wiadro młodych jak chcesz? Tongue
Taki jeden forumowicz męczył mnie pół roku żeby odłowić mu cały miot. Jak przyszedł czas wysyłki to kurier okazał się za drogi Rotfl
Młode mają centymetr...
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości