• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Towarzystwo dla akar błękitnych w 320l

#1
Witam serdecznie, mam mały albo i duzy dylemat. Od jakiegoś czasu posiadam akwarium 320l 120x45x60. Docelowo ma to być akwarium z pielegnicami. Na chwilę obecną pływa tam dobrana para akary błękitnej + Mix drobnicy ze starej obsady którą chce zamienić na parę większych ryb. Pytanie jaką druga parę większych pielęgnic mogłabym tam wpuścić? Przejrzałam wiele stron i forów. Dużo osób łączy akary błękitne z pielęgnicami z CA ale nie jestem przekonana. 
W załączeniu zdjęcie baniaka. Jeśli będzie potrzeba mogę przearanżować. Chętnie posłucham rad. Tło muszę zmienić na czarne, obecnie jest mist bo takie miał poprzedni właściciel. Miało być ładnie ale do mnie coś nie przemawia. Czarne to czarne :-) 
W ogóle to miała być ameryka centralna ale akary trochę popsuły plany ? dlatego szukam czegoś do nich. Podobają mi się pielęgnice severum Heros efasciatus ale naczytalam się że nawet anubiasy wciągną a jednak chciałabym żeby trochę zieleni było. Jeszcze nie dojrzalam do akwarium bez roślin ? z góry dziękuję za propozycje i sugestie ?


Załączone pliki Miniatury
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Może Pielęgnice z Guabo (nanolutea)? Moje wielkie marzenie je mieć tylko na trzecie akwarium to się małżonka już nie zgodzi Sad
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości