• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [240l][Ameryka Centralna]

Fajnie wkomponowałeś tutaj te kamienie Smile Ogólnie akwarium jest przepiękne i to na twoim postaram się wzorować moje CA Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Całkiem ładny baniaczek, ale zmieniłbym podłoże na żółty piasek rzeczny z dodatkiem żwiru i niewielkich kamieni. Wyglądałoby to bardziej naturalnie. Co do kryptokoryn to mogą być, jeżeli chcesz to nie musi być przecież biotopowo.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Big Grin Nie zwracam uwagi na zieleninę i mi nie przeszkadza.
Dzisiaj z baniaka wywędrował mniejszy samiec i 5 sztuk 6 cm. maluchów. Został dominant + 2x 6cm samiczka; 4xMeeka. Wygląda pustawo ale szybko rosną.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Cześć.
Posiadam 6 młodziutkich meek i zdziwiony jestem tym , że są ładnie ubarwione . Moje pytanie jest jedno , czy meeki karmiłeś czymś specjalnym , że tak ładnie ci rosną ? Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Zasadniczo na przemian leci kryl/shrimp mix/wodzień/hikari gold i chyba tyle.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Dziękuje za szybką odpowiedź . Zbiornik podoba mi się . Samemu chce takie coś zrobić w mojej 112.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Dzięki Smile , życzę powodzenia. A co do Meek właściwie planujesz? U mnie są raczej tolerancyjne ale nigdy nie zastanawiałem się co do nich dodawać?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Dzięki.Smile Jeśli chodzi o meeki , najpierw były z akarami w 400 l , ale przeniosłem je do 112 l . Chcę , żeby dobrała się parka a resztę oddam . Z nimi trzymam jedynie zbrojniki niebieskie oraz labeo , które uratowałem , bo znajomy chciał wyrzucić , a po za tym już nic nie dodam . Smile Wiem jedno , że prawdopodobnie trafił mi się niezły charakterek , bo przeganiał znacznie większe od siebie akary.Smile Czekam na zdjęcia akwarium , bo bardzo przypadło mi do gustu . Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Mała aktualizacja? Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości