Odpowiedz 
Satanoperca jurupari - Peru
05-10-2019, 19:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-10-2019 19:35 PM przez galimedes.)
Satanoperca jurupari - Peru
Witam, dzisiaj obserwowałem jak para moich S.jurupari wyprowadzała młode. Piękny widok a jeszcze dodatkowo samiec współpracował z samicą co w naturze jest oczywistością ale w akwarium zdarza się rzadko. Widać ,że para dobrała się znakomicie. Kilka zdjęć poniżej..

Kiepskie zdjęcie , ale widać jak samiec i samica razem otwierają pyski aby młode mogły się tam schronić ...

Pozdrawiam

Satanoperca lilith ,S. acuticeps ,S. jurupari(rio Tocantins),S.jurupari (Peru)S.sp. leucosticta, Biotodoma wavrini,Biotodoma sp.,Retroculus lapidifer, Gymnogeophagus sp. ,Parosphromenus.sp "bintan",P. anjunganensis, P.linkei P.quindencim,P.harveyi,P.parvulus
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2019, 08:25 AM
RE: Satanoperca jurupari - Peru
Cudowny widok. Gratuluję Smile

I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-10-2019, 12:33 PM
Są boskie, gratulacje. Niby najmniej kolorowe w rodzaju, ale urok mają.

Małe, szare pielęgnice po 200 za sztukę?! A, są bardzo rzadkie...
To ja poproszę cztery.

Uwaga: Uczenie użytkowników umiejętności czytania ze zrozumieniem nie należy do obowiązków Teamu Cichlidae.pl.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-10-2019, 23:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2019 23:54 PM przez Sloma.)
Czy to te co tak ten patyk skubały jak byłem u Ciebie?
Gratulacje. Świetny widok
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe