• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Akwarium 1200l

#1
Witam bractwo Haha
Planuje za jakiś czas zbiornik 1200l 300x80x50 I tu mam dylemat z trudnością szkła zbiornik będzie miał 4 spinki i wzmocnienia po obwodzie proszę o pomoc w doborze grubości szkłaSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Myślę, że najlepiej doradzi Ci ten co będzie kleił akwarium. Bierze on odpowiedzialność za robotę. Pewnie zrobi z takiego szkła z jakiego mu zlecisz ale wtedy umyje ręce gdy coś pójdzie nie tak...
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
tak jaka napisał dzikakuna osoba wykonujaca proponuje i bierze odpowiedzialnosc. Ale 15mm to taki standar. cena miedzy 12 mm a 15 to pewnie okolo 1200 zł i pewnie okolo 1500 miedzy 15 a 19. zalezy to od budzetu. ja mam u siebie 170x80x80 i sa z 15 mm i bez wzmocnien
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
(05-10-2019, 14:47 PM)jarxaga napisał(a): tak jaka napisał dzikakuna osoba wykonujaca proponuje i bierze odpowiedzialnosc. Ale 15mm to taki standar. cena miedzy 12 mm a 15 to pewnie okolo 1200 zł i pewnie okolo 1500 miedzy 15 a 19. zalezy to od budzetu. ja mam u siebie 170x80x80 i sa z 15 mm i bez wzmocnien

O proszę. Nawet wzdłużnych wzmocnień nie masz?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Ja swoje 3-metrówki kleiłem z 12mm i na długości mam dwie jak to nazwałeś "spinki". Generalnie wystarczyła by szyba 10mm ale kleiłem akwarium sam i ta 12-tka to tak na zniwelowanie mojego braku wprawy w klejeniu Smile
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
No właśnie potwierdzona jest 10mm z 4 spinkami u góry i 1 na dole oraz wzmocnienia po obwodzie , ja będę zamawiał z braku możliwości transportu tafli szkła normalnie kleił bym sam Big Grin
Filas ale dziękuje za opinię Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 3 gości