• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Electric Blue Jack Dempsey

#71
Bardzo ładny aranż i ryby. Trzymam kciuki. Jestem ciekawy jaki będziesz miał układ płci i jak on będzie funkcjonował po podziale ryb na grupy w dwóch zbiornikach. Czy w przyszłości planujesz je rozmnażać? Jezeli tak to pomyśl o zakupie rocio.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#72
Jak mnie nie rajcuje ten gatunek to ryby naprawdę ładne Smile
Jak kolega wspomniał wyżej jak chcesz rozmnarzac to obowiązkowo zaopatrz się w rocioHeartHeart i większy zbiornik niż 180 l
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#73
(04-05-2020, 23:29 PM)schmeichel napisał(a): Bardzo ładny aranż i ryby. Trzymam kciuki. Jestem ciekawy jaki będziesz miał układ płci i jak on będzie funkcjonował po podziale ryb na grupy w dwóch zbiornikach. Czy w przyszłości planujesz je rozmnażać? Jezeli tak to pomyśl o zakupie rocio.

Szczerze przeszedł mi ten pomysł przez głowę i był moment, że analizowałem cały mechanizm i proces rozmnażania tych ryb. Póki co jednak jest to tylko melodia dalekiej przyszłości i jak to już zostało tutaj wcześniej napisane odpowiednio większego zbiornika. Z nabyciem nawet już dorosłych samic Rocio raczej nie powiniennem mieć problemu w przyszłości.
Póki co obserwuję rozwój posiadanych przeze mnie ryb, a co przyniesie przyszłość czas pokaże.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości